Вхід Реєстрація
Статус
Дехто з жінок писав в тезах: "безрыбье какое-то" або: "краще зустрітитись, ніж багато писати". Варто настроїтись, приміром прогулятися вдень, наглядно чи відчуваєшь феромони, було би зручно, видно, що буде та надалі теж. Поки є ті що є. Мир адекватним, добрий, але ганьба позорним, глупим рогуліхам.
Про мене
183 на 100. Практично не змінююсь з 10 - 12 ть років (вигляжу в залежності від стрижки і т.і.), однолітки по волоссю дуже рідко схожі. Виглядаю молодшим завдяки генетиці (хто хоче діток, з правильними Показати повністю
Контакти
Знайомства
Познайомлюсь:
з Жінкою
у віці 31-50 років
Мета знайомства:
Дружба і спілкування,
Листування,
Любов, стосунки,
Секс,
Точніше жіінку по віку 31 - 54 роки (таблиця на сайті не досконала), в подальшому (при спілкуванні) можливо ще щось зі списку сайта, тобто з мети знайомства. З стосунків можливо буде і любов, а може перепочинок до мети.
Кого я хочу знайти:
Був би не против познайомиться з акуратною, приємною, темпераментною, цікавою і вихованою жінкою, не самозакохану, а розумно виважену, реалістичну, можливо на перспективу з більш серйозними намірами. По російськи "обаятельну и привлекательну", але не шльондру. Так не потребую спонсора і не хочу ним бути, але як і у всіх правилах, існують невеликі винятки, в цих так само.
Сімейний стан:
Одружений, проживаємо разом
Матеріальна підтримка:
Не потребую спонсора і не хочу ним бути
Інтереси
разнообразные под настроение поп-музыка люблю слушать музыку психология политика природа секс жизнь разные Читайте мой дневник в этой анкете их много плавание велосипед Путешествия фото для обраних массаж лес философия и психология всего по немногу авто музыка по настроению
Типаж
Статура:
Звичайна
Зріст:
183 см
Вага:
100 кг
Колір очей:
Різнокольорові
Режим дня:
Я - «сова» (люблю пізно лягати)
Релігія:
Християнство
Соціонічний тип:
Габен (мастер)
Знання мов:
Русский,
Український
Тип зовнішності:
Слов'янська
Спільні діти:
Поки не знаю, як вийде
У мене є
Власність:
Килим,
Всього по трохи. Різне. А також сприйняття світу, при цьому розуміння інших і таке інше.
Сексуальні уподобання
Орієнтація
Гетеро
Мене збуджує:
Багато чого, і запропонованих сайтом - уподобаннях, так само є, залежить від настрою, партнерки та обстановки. Дивуюся жінкам, які на шляху до своєї мети (здебільшого зациклених на замужестві, хоча і це потрібно) тривалий час притримуються принципу "Сама не гам і другому не дам", які надають перевагу здебільшого фантазіям, мріям, ілюзіям і самозадоволенню, в т. ч. через секс- іграшки (може цей вислів комусь і не подобається), проте все за бажанням, якщо треба, до всього відношуся спокійно. Все як хочете.