Вхід Реєстрація

Як розпізнати нездорові відносини: 5 ознак

17 липня 2020, о 20:37

Дізнайтеся ознаки нездорових любовних відносин

Всі ми мріємо про те, щоб наші взаємини з партнером складалися легко і приносили нам тільки радість. Але часом роман може зайти в глухий кут і приносити дискомфорт партнерам, а думка про розставання приносити біль. Як розпізнати нездорові відносини і що робити, щоб повернути їм колишню палкість або зовсім безболісно їх закінчити? Зібрали для вас поради експертів і коучів, як вирішити подібну ситуацію.

Ревнощі і контроль

Часом нам здається, що ревнощі – це ознака того, що нас люблять і бояться втратити, в якійсь мірі це так, але все ж нормальним і здоровим відносинам надмірні ревнощі не притаманні. У нормальних відносинах прийнято довіряти один одному. Деякі люди перетворюються на справжніх тиранів, намагаються повністю підпорядкувати собі другу половинку і сприймають її як власність. Іноді справа доходить до публічного приниження зі з'ясуванням відносин. Партнер не довіряє вам, читає всі ваші повідомлення. Ревнивці бачать зраду в усьому і легко можуть довести до істерики своїми розпитуваннями. Терор ревнощами неминуче руйнує вашу самооцінку, ви починаєте боятися гніву вашого партнера.

Вас хочуть змінити

Всі ми прагнемо до ідеалу і намагаємося постійно працювати над собою, але пам'ятайте, все має межу і свою ціну. Якщо змінюватися заради партнера – це виключно ваше бажання – це не так вже й погано, але якщо ви постійно стикаєтеся з нескінченної критикою і бажанням з боку партнера змінити в вас все, починаючи з кольору волосся до повсякденних звичок – задумайтеся, чи з тією ви людиною. Зрілі і міцні відносини засновані на прийнятті партнера таким, яким він є. У хворих відносинах вас порівнюють з іншими, при цьому вам відкрито говорять або ввічливо натякають, що вам непогано було б що-небудь змінити в собі, щоб стати краще.

Спроби з'ясувати стосунки закінчуються нічим

Зіткнувшись з конфліктом, ви набираєтесь сміливості і наважуєтеся все-таки з'ясувати стосунки з коханою людиною, але всі ваші доводи зводяться на «ні», вас не чують і постійно сперечаються – це один з головних «дзвіночків» нездорових відносин. Подібні дискусії є прикладом порушення кордонів особистості і маніпулятивної поведінки партнера. Замість реального обговорення ви отримуєте головний біль, та й зовсім вже не раді, що затіяли це.

Ігнор

Якщо в якийсь момент ви почали помічати, що партнер почав довше відповідати на ваші повідомлення, не бере слухавку, не може пояснити, що його дратує або не влаштовує – ви на півдорозі до нездорових відносин. Відмова пояснити причину, паузи в розмовах, догляд по-англійськи, ігнорування дзвінків, ігри в мовчанку – все це приклади бойкоту, які дезорієнтують жертву і зводять її з розуму. Біжіть, поки не пізно, бо ігнор є осмислений і жорстокий спосіб маніпуляцій.

Критика

У нормальних відносинах партнери радіють успіхам один одного, але якщо відношення не найздоровіші, то однією із ознак є небажання приймати успіхи партнера. Все, що ви робите чи говорите, апріорі погано. Як би ви не старалися, ваш супутник завжди знайде привід причепитися і покритикувати вас і ваші думки. Ви завжди будете неправі. Виправдовуватися або доводити протилежне сенсу немає – все одно знайдуться нові приводи для невдоволення. Ніякі докази і аргументи не допоможуть – така людина чує тільки себе.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!