Вхід Реєстрація
Процес знайомства

Знайомство в режимі он-лайн: переваги та недоліки

15 серпня 2017, о 12:20

Останнім часом все більш актуальною стає тема інтернет-знайомств. Багатьом мешканцям Львова доводиться проводити вечори на самоті. Прикро, коли немає поруч коханої людини. А так хочеться створити сім'ю, дарувати комусь свою любов та піклування!

Через нестачу особистого спілкування між людьми, познайомитися з кимось, навіть у такому, сповненому романтики місті, стає дедалі складніше. Інтернет замінив нам практично все! Більшість сфер нашого життя переноситься в інтернет-простір: бізнес, спілкування, дружба, обговорення і навіть любов!

Хтось сприймає почуття на відстані досить скептично, особливо, якщо це любов у мережі. Когось від реєстрації на сайті знайомств стримує острах, що про це можуть дізнатися знайомі.

А є й такі, хто не сидить, склавши руки, а діє. На сьогоднішній час цивілізована Європа майже повністю перейшла на такий вид знайомств. Як кажуть самі європейські чоловіки: "Я дуже зайнятий і тому мені ніколи заводити роман, а інтернет дозволяє це зробити, навіть під час роботи".

Більш того, багато львів'ян вже знайшли свою "другу половинку" і влаштували особисте життя саме через віртуальні знайомства!

Ніхто не може пообіцяти шукачам щастя миттєвих успіхів і того, що самотня панянка вже через місяць після реєстрації на такому сайті зустріне свого принца. Але, не скуштувавши, неможливо відчути смак!

Тож давайте розглянемо головні переваги спілкування в мережі.

Насамперед, під час такого спілкування Ви можете продумати свої слова, перш ніж відповісти, навіть якщо Ви дуже сором'язливі. При цьому не важливо, як Ви одягнені, адже співрозмовник Вас не бачить. Звісно, якщо це не розмова у Skype.

Якщо спілкування стало для Вас неприємним, Ви завжди зможете його перервати, зіславшись на поганий зв'язок, чи припинити взагалі і почати спілкуватися ще з кимось. Ви одночасно можете спілкуватися відразу з кількома партнерами, поки не визначитеся з вибором.

Суттєвою перевагою для жінок є можливість самим проявляти активність та обирати для себе чоловіка за анкетою та фото.

Людям, котрі перебувають у депресивному стані, таке спілкування допоможе відволіктися від їхніх проблем.

Не слід забувати і про те, що знайомство в мережі може подарувати Вам нагоду відвідати інше місто або й країну. Крім того, спілкуючись з іноземцем, Ви можете покращити свої знання іноземних мов.

У спілкування в інтернеті є звичайно ж і свої недоліки, серед них - недобросовісні клієнти сайтів знайомств. Аби уникнути розчарувань і втрат від контактів з такими людьми, слід дотримуватися кількох правил.

Певним сигналом для Вас має стати постійна відмова співрозмовника від відеоспілкування під різними приводами. Якщо Ви, задаючи особисті питання, не отримуєте відповіді, скоріш за все, Ваш партнер щось приховує.

Радимо жінкам уважно читати листи: дуже часто чоловіки навіть роблять лист-заготовку для всіх дівчат. Чи гідний такий чоловік Вашої уваги - вирішувати Вам!

Перш ніж закидати співрозмовника своїми особистими фотографіями, попросіть його світлину. У жодному разі не давайте свій домашній телефон, адресу Вашого будинку, номери банківських карток та інші особисті дані!

З іншого боку, шахрайство трапляється і в реальному житті, тож сміливо реєструйтеся і спілкуйтеся! Думайте про позитив і Ви його притягуватимете у своє життя.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!