Вхід Реєстрація
Процес знайомства

Як запросити на перше побачення по телефону

1 листопада 2017, о 16:11

Рано чи пізно, ви та ваш потенційний партнер перейдете з листування на спілкування по телефону. У цей момент категорично не бажано зволікати, варто одразу ж призначити перше побачення. Однак, часом, зробити це не так просто як здається. Ось кілька порад, як запросити дівчину на побачення по телефону.

В першу чергу, ви повинні підготувати себе до дзвінку. Заздалегідь продумайте, куди ви її запросите, скільки часу це займе і що будете робити. Якщо дівчині не сподобається будь-який із варіантів, то непогано було б продумати альтернативу, щоб потім не мимрити в трубку, вигадуючи на ходу. Підготуйте обстановку, при якій ви будете здійснювати дзвінок. Переконайтеся, що вас ніхто не буде відволікати або шуміти на фоні.

Ну а тепер безпосередньо до дзвінка. Почніть розмову з банального запитання про справи або настрій. Так ви зможете зрозуміти, чи розташована вона взагалі про щось домовлятися у цей момент. Якщо в голосі простежуються нотки втоми, то можливо вам краще почекати з пропозицією, сказавши, що не хочете надмірно її напружувати. У 99.9% випадків ви зацікавите дівчину і вона вам сама передзвонить.

Ви не просто так заздалегідь продумували, що будете говорити, адже в реченні про зустріч варто максимально зацікавити свою потенційну другу половинку. Не потрібно говорити "Ми підемо в кафе", набагато краще сказати "Ми підемо в одне дуже затишне місце, де готують чудову каву". Якщо ваша пропозиція була відкинута з якихось причин, обов'язково дізнайтеся у чому проблема і підлаштуйтеся під ситуацію дівчини, адже саме для цього ви готували запасні варіанти.

Але буває так, що дівчина просто не має можливості зустрінетися, у такому випадку вам не слід бути дуже наполегливим. Передзвоніть через 3-5 днів, коли вона звільниться і прийміть повторну спробу, тепер уже по краще підготувавшись до бесіди. Заздалегідь дізнайтеся про її інтересии та підготуйте пропозицію, від якої вона не зможе відмовитися.

Головне - це не забувати, що у разі повторної відмови, не прагніть всіма силами витягнути її з вами на побачення. Швидше за все, вона сама не хоче з вами мати справу, в іншому ж випадку дівчина обов'язково передзвонить, коли закінчить зі своїми справами.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!