Вхід Реєстрація
Процес знайомства

Як вдало провести перше побачення

10 квітня 2018, о 09:42

 

Перше враження завжди є основним фактором для розвитку подальших відносин. І чим краще воно вийде, тим імовірніше, що ваш союзбуде мати сприятливий майбутнє. Тому важливо не розгубитися і зуміти презентувати себе і налагодити контакт, а саме потрібно звернути увагу на деякі нюанси, які в першу чергу потрапляють в поле зору чоловіків.

Безумовно, на першому побаченні чоловік буде оцінювати ваші зовнішні дані, але не з такою докладністю, як здається жінкам. Він розгляне вас в сукупності, як ви виглядаєте зі сторони для нього та інших представників його ж статі. Важливо не вдарити в бруд обличчям в прямому сенсі цього слова, тому як охайність в цьому питанні буде грати першорядну роль. Чоловікові навряд чи сподобається відчувати неприємний запах від вас або від вашого одягу, навіть якби ви були в міні-спідниці з шикарним декольте і на підборах. Положення не врятує також бойову розмальовку, її бажано взагалі виключити з вашого іміджу, якщо ви, звичайно, розраховуєте на довгострокові відносини.

Другим дуже важливим моментом є ваші розмови. Якщо ви постійно говори про магазини, салони краси, у чоловіка складеться враження, що перед ним дурна пустушка, з якої згодом йому буде нецікаво. Важливо вміти підтримати діалог, вести бесіду. Не потрібно базікати весь час, не даючи співрозмовнику і слова вставити. Однак сидіти так, як ніби в рот води набрали, теж не можна.

Коло вашого спілкування. Якщо ви познайомилися в якомусь громадському місці на зразок клубу або ресторану, звичайно, чоловікові буде незрозуміло, з якими людьми ви звикли контактувати. Виняток становить ситуація, коли знайомство відбувається через якихось близьких друзів або знайомих. Йому буде життєво важливо дізнатися, яких людей ви звикли бачити поруч із собою і зрозуміти, чи відповідає він їм.

Ваші манери, говір. Якщо ви розмовляєте, як хлопці з неблагополучного району, використовуючи в своїй мові всілякі жаргонні слова, у нього складеться досить велике в поганому сенсі цього слова уявлення про вас.

Ваша культура і вміння вести себе в суспільстві. Якщо перше побачення буде відбуватися в будь-якому громадському закладі, а, швидше за все, так воно і буде, чоловікові неодмінно захочеться поспостерігати за тим, як ви подаєте себе перед сторонніми людьми. Тому хамство на адресу офіціантів і перепалки з сусідами по столику явно не будуть плюсами в вашу скарбничку.

Ваші плани на життя. Так як чоловік заздалегідь хоче зрозуміти, по шляху вам двом або ж не варто витрачати на вас час. Якщо ваше бачення подальшого життя повністю не відповідає його поглядам, він, швидше за все, не буде заводити з вами будь-яких серйозних відносин. Тому варто говорити дуже акуратно про майбутні цілі, які ви збираєтеся втілити в життя. Не рекомендується розповідати про те, що ви через якийсь проміжок часу хочете поїхати за кордон на постійне місце проживання. Він вирішить, що у ваших відносин немає перспективи, і ви не встигнете оком моргнути, як ваш кавалер розчиниться в повітрі.

Ваша життєрадісність. Нікому не захочеться спілкуватися з депресивної, вічно невдоволеної життям дівчиною. Навіть якщо ви часто ниєте через дрібниці, постарайтеся якомога далі заховати це ваше якість на першому побаченні.

Ваша освіченість. Чоловік, навіть не будучи лауреатом Нобелівської премії, все одно не зазнає задоволення від почутих з ваших вуст пропозицій з явними помилками або неправильно поставленим наголосом. А невміння зв'язати пару слів може взагалі відбити в нього бажання далі продовжувати знайомство.

Ваше минуле. Чоловікові буде досить цікаво дізнатися, чим ви живете, а тим більше, що у вас відбувалося за кілька місяців і навіть років до вашої з ним зустрічі. І це стосується не тільки особистого життя. Тут грає роль все: якась репутація в суспільстві, ваша трудова діяльність. Якщо про вас ходять нехороші чутки в вашому оточенні, чоловіка це явно відштовхне. Адже він вирішить, що диму без вогню не буває, і люди неспроста пліткують таке саме про вас.

І, нарешті, дуже великий вплив на його враження дають ваші висловлювання про чоловіків, наприклад, про друзів або про колишнього. Якщо ці оповіді вестимуться з негативними нотками, чоловік може прийняти вас за чоловіконенависницю. Тому будьте обережні з відвертими висловлюваннями.

 

 

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!