Вхід Реєстрація
Процес знайомства

Як познайомитись с хлопцем? Практичні рекомендації

22 березня 2018, о 16:32

Відносини між чоловіком і жінкою — завжди викликали дуже багато питань та нерозуміння у людей. Якщо говорити про початок відносин, то найчастіше перший крок роблять саме чоловіки, проте багато представниць прекрасної статі самі беруть ініціативу в свої руки. Тут важливо пам’ятати про етикет, щоб ваші наміри не були сприйнятті неправильно. Далеко не кожен чоловік буде радий, якщо незнайомка відразу ж кинеться на шию з обіймами і почне зізнаватися в коханні. Саме тому краще проявити тактовність і стриманість.

Знайомство з чоловіком має бути легким і невимушеним, адже якщо ви почнете нервувати і соромитися, то ні до чого хорошого це не призведе. Якщо чоловік хоче познайомитися зі стриманою дівчиною, то зробить це сам. Якщо для нього це не має значення, то він легко піде на контакт. Але що робити якщо він на вас зовсім не звертає увагу? Що робити у цій ситуації? Якщо ви рішуче налаштовані на знайомство з чоловіком, але не знаєте, як це зробити, то ці рекомендації будуть для вас корисними.

Вибирайте відповідну обстановку для знайомства.

Дуже важливо для успішного знайомства підібрати місце та ситуацію. Це дозволяє отримати найкращій ефект. Якщо ви хочете познайомитися з чоловіком під час робочого дня в банку або офісному центрі, то малоймовірно, що у нього буде час, бажання і можливість відповісти вам взаємністю. Безпрограшний варіант — зустріч друзів, вечірка в нічному клубі або корпоратив. У чоловіка, який вас зацікавив, має бути відмінний настрій і відсутність сторонніх думок. Він повинен бути розслабленим і веселим, адже якщо він буде думати про роботу і проблеми, малоймовірно, що у вас вийде його зацікавити.

Посмішка — дуже ефективна зброя для знайомства.

Не забувайте про те, що чоловіки віддають перевагу красивим та самовпевненим жінкам, тому посміхайтеся і ведіть себе природно. При знайомстві дуже важливо викликати у людини позитивні емоції, але зробити у вас це не вийде, якщо ваш настрій буде явно не в нормі. Підійдіть до потрібного вам хлопця, м'яко посміхніться і задайте кілька запитань щодо заходу, будь то корпоратив або тематична вечірка. Якщо хлопець вами зацікавиться, будьте впевнені, у цього початку буде продовження.

Якщо хочете просто розважитися і абсолютно не плануєте тривалі відносини, то можете надіти відверте вбрання для швидкого знайомства.

Але не перегніть палицю, важливо дати чоловікові можливість пофантазувати. Якщо ж ви хочете почати серйозні відносини, то не варто вести себе дуже розкуто і надягати міні-спідницю або майку з відвертим декольте. В даному випадку краще віддати перевагу чомусь більш скромному. Наприклад, жіночне плаття, що підкреслює ваші форми через правильний крой, відмінно прибере недоліки і зробить більш привабливими. Не варто віддавати перевагу яскравим аксесуарам і складним зачіскам, цілком вистачить чистих розпущених волосся і витонченої ланцюжка з жіночною підвіскою.

«Випадково» перетніться із зацікавленими вас чоловіком для знайомства.

Не потрібно витрачати масу часу на формулювання складних фраз і тем для розмови, вам потрібно лише почати ненароком якусь розмову по темі, щоб зацікавити співрозмовника. Як тільки чоловік зрозуміє, що ви спеціально заманює його в свою пастку і спеціально підбираєтесь до нього все ближче — злякається і може просто зникнути з поля вашого зору.

Тимчасово «пропадайте», щоб розігріти його інтерес до вас.

Такий трюк викликає у нього відчуття, що ви прагнете його підкорити, тому зрідка злегка охолоджують його почуття, щоб він не перегорів. Дайте чоловікові зрозуміти, що ви зовсім не прагнете почати з ним стосунки і міцно увійти в його життя. Просто пройдіть повз і злегка його штовхніть. Потім вибачтесь, запитайте як йому вечір і скажіть про те, що ви змушені відійти. Або просто на початку розмови скажіть, що відійдете, але скоро повернетеся.

Обов'язково використовуйте зоровий контакт для знайомства.

Якщо ви познайомилися з чоловіком десь на вечірці або на корпоративі, обов'язково поспілкуйтеся з ним, зберігаючи зоровий контакт. Важливо не відривати очей від співрозмовника, щоб він відчув вашу в ньому зацікавленість. Просто спілкуйтеся і уважно слухайте. Чоловіки дуже люблять уважних співрозмовниць, тому проявляють інтерес до тієї, яка вислухає його і підтримає розмову. Звичайно, важливо пам'ятати про правило золотої середини, тому хоч зрідка відривайте на пару секунд погляд, щоб ваш співрозмовник зміг розслабитися. Так ви легко зможете зацікавити хлопця. Якщо навіть після такого зорового контакту він залишається байдужим, можливо, у нього хтось є чи він просто не зацікавився вами як дівчиною

Не задавайте складні відповіді і не скупіться на відповіді.

Ви ж не хочете, щоб ваша розмова зупинився на вашому холодному "так" або "ні"? Тому просто грамотно підбирайте питання і намагайтеся знайти цікаві теми для розмови. Чоловік повинен зрозуміти, що ви цікавий співрозмовник, з яким хочеться спілкуватися вічно. Не відмовляйте собі в задоволенні і розкажіть про себе самі позитивні і цікаві факти. Обов'язково розпитайте чоловіка про його захоплення, про те, який він і що любить. Будь-яка молода людина, яка шанобливо ставиться до себе, готова годинами ділитися інформацією про своє хобі, якщо він, звичайно, не Дон Жуан, який забігає питань про себе.

Не тисніть на нього під час знайомства.

Для того щоб хлопець, який вас зацікавив, виявив інтерес, важливо тільки почати розмову, далі справа за ним. Якщо вам доводиться наполегливо підтримувати бесіду і утримувати його увагу, то і номер телефону також повинні будете брати у нього ви. Чи дійсно вам це потрібно? Добре подумайте: якщо чоловік не проявляє ніяких знаків уваги і не зацікавлений в вас ні як в особистості, ні як в жінці, то може краще переключитися на іншого представника сильної статі?

 

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!