Вхід Реєстрація
Процес знайомства

Як бути харизматичним?

12 березня 2018, о 13:12

Дуже важко дати визначення слову харизма. Однак, ця риса, або особливість завжди є помітна. Деякі люди від природи мають цю рису. Інші — працюють над собою, набираються досвіду, прикладають зусилля. Але чи можливо звичайній людині розвинути у собі харизму? Давайте з’ясуємо це.

Харизматичність — це не просто набір певних якостей та рис особистості. Можна сказати, що це гармонійне їх поєднання, яке випливає в приємну для очей картину. Харизматичним людям значно легше йти по життю. Вони можуть домовитись з іншими, «викручуються» із проблем, їх любить протилежна стать. Коротше кажучи, світ для них не такий ворожий і їм легше найти з ним «конект». Ця властивість людини не дається всім «харизматикам» від природи. Деякі дуже багато і сумлінно працюють над собою. Ця «робота» має чудові побічні ефекти — набуття нових рис, розвиток сили волі, знання про самого себе та інші. 

Спершу, треба зрозуміти основні, фундаментальні принципи харизми. 

1. Харизма обумовлена внутрішнім світом.

Психологи постійно кажуть про любов до себе, впевненість в собі. Це не просто «поп-психологічне» кліше, а дійсно важливий етап розвитку особистості. Впевненість в собі дуже помітна. Вона проявляється майже у всіх сферах життя. Можна помітити це у тому, як людина одягається, спілкується, працює, відпочиває. Без почуття внутрішньої впевненості ніякі тренінги та книжки по «мистецтву комунікації» не будуть для вас корисними. Можна сказати, що це є вже половина шляху до появи харизми. 

2. Самопрезентація. 

Це дуже важлива ланка у вирішенні нашого питання. Важливо не тільки бути інтересним для себе, а й вміти показати це іншим. Для цього треба підібрати або винайти найбільш правильну форму подачі інформації. Можна геніально розбиратись у багатьох темах. Але якщо людина не вміє це висловлювати, то який в цьому сенс? Вже написано багато книг по темі самопрезентації. Так чого ми чекаємо?

3. Корисним буде «розбавити» методи комунікації гарним гумором. 

Сміх та посмішки об’єднує майже всіх людей. Можна бути супер-«красунчиком», вміти правильно та красиво говорити. Але все це не має значення, якщо ви ставитесь до всього надто серйозно. Веселих людей люблять у всіх компаніях, з ними хочуть спілкуватись. Гумор допомагає іншим забути про свої проблеми та розслабитись.

4. По-справжньому харизматичним людям властиві звичайні людські якості: доброта, повага до оточуючих, уміння слухати і співчувати, готовністю завжди прийти на допомогу.

 Без таких простих людських рис характеру ваш гумор буде сарказмом, впевненість в собі – самозамилуванням. Чому б ви не навчилися, і які б навички не придбали, треба пам’ятати про те, що всі люди однаково хочуть стати щасливими. Ми не можемо перешкоджати цьому бажанню, а навпаки – розкривати це в собі та інших. Можливо, в цьому і є секрет харизми?

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!