Вхід Реєстрація
Процес знайомства

Як бути цікавим співрозмовником

5 жовтня 2017, о 15:08

 

 

Кожен із нас стикався з дефіцитом спілкування.  З цим незграбним моментом, коли нитка розмови просто обривається і обидві людини не мають що сказати. Щоб не потрапляти до таких неприємних ситуацій, ось кілька порад, як легко підтримувати цікаву бесіду.

У будь-яку вільну хвилину намагайтеся знаходитися в постійному стані саморозвитку. Читайте книги, дивіться документальні фільми, відвідуйте лекції та семінарії. Наприклад, художня література сприяє збільшенню словникового запасу, а наукові фільми значно розширять ваш кругозір і відкриють вам масу варіантів для продовження бесіди.

Тренуйте вашу мову. Навіть якщо ви і навчилися говорити складними реченнями, це не означає, що тепер можна розтягувати свої промови на 20 хвилин. Намагайтеся максимально коротко та ємко розповідати ваші історії, щоб співрозмовник не нудьгував і ви постійно не збивалися. Якщо ви будете мимрити, то це буде просто нікому не цікаво.

Для того, щоб успішно вести розмову, необхідно підтримувати активний контакт зі співрозмовником, проявляючи інтерес до його розповідей і задаючи логічні питання. У будь-якій ситуації треба вміти слухати, причому робити це потрібно показуючи зацікавленість усім своїм виглядом, а не дивитися в телефон або відсутнім поглядом кудись повз співрозмовника. Для встановлення надійного невербального контакту добре б злегка нахилиться вперед до того, хто говорить і дивитися йому прямо в очі, паралельно задаючи питання.

Питання - це окрема тема в розмові. Тут головне пам'ятати основне правило - уникати односкладності. Не відповідайте співрозмовнику "так" або "ні", а також не змушуйте так відповідати вашого партнера. Наприклад, замість "Вам подобається у Львові?", Можна запитати "Як вам живеться у Львові? Розкажіть по докладніше". Люди дуже люблять говорити про себе, отже не соромтеся задавати питання, які безпосередньо стосуються вашого співрозмовника.

Не критикуйте. Це ніколи не приведе ні до чого доброго. Люди мають звичку залишатися при своїй думці, а осад від пережитих негативних емоцій залишиться.

Розвивайте свої навички комунікації в Мережі, якщо не маєте можливості робити це постійно у реальному житті. Блоги, соціальні мережі, сайти знайомств - все це допоможе вам більш чітко формулювати свою думку і навчить вас вести бесіду на різну тематику з різними типами людей і врешті-решт зробить вас у багато разів цікавіше.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!