Вхід Реєстрація
Процес знайомства

ТОП-5 помилок при знайомствах в інтернеті

9 травня 2017, о 14:37

Існує 5 основних помилок, які допускають люди, намагаючись знайти другу половинку. Отже якщо у вас виникають проблеми, ви не можете познайомитись в інтернеті у Львові, і ви не знаєте в чому причина, то можливо вам вдасться впізнати себе у цьому списку.

1. Існує безліч людей, які вважають, що їх немає за що любити. Вони впевнені в цьому і ниють про це всім підряд: знайомим, друзям, рідним. Подібні розмови дійсно можуть привести до того, що вас ніхто не полюбить, адже ніхто не захоче мати справу з людиною, у якої настільки занижена самооцінка. Навіть якщо ви при цьому дуже непогана людина, таке ставлення до себе перш за все відштовхує інших.

Всі знають, що кожна людина гідна любові. Важливо засвоїти цю істину і найголовніше - повірити в це. Якщо людина зможе повірити в кохання, то любов безсумнівно оселиться в її серці. Забудьте назавжди про свої комплекси і більше посміхайтеся.

 

2. Ви маєте ненависть до протилежної статі? Тоді чого ви очікуєте від своєї другої половинки? Дівчата, які вважають всіх мужиків "козлами" ніколи не знайдуть собі нормального чоловіка, адже у них спотворено саме поняття норми. Зрештою, ідеальних людей не існує. Можна все життя пробігати в пошуках «принца на білому коні», але в підсумку залишитися ні з чим. Намагайтеся простіше дивитися на речі і реально оцінювати свої шанси на серце хорошої людини.

3. Ніколи не вимагайте до себе занадто багато уваги. Навіть якщо ваша друга половинка любить вас більше життя, вона не зобов'язана ходити за вами по п'ятах. Поважайте особистість свого партнера і намагайтеся досягти взаємоповаги. Дайте свободу своєму супутнику і тоді у вас дійсно буде ідилія у відносинах.

4. Не зраджуйте вашому партнерові навіть в думках і снах. Всі ці безглузді фантазії тільки утворюють прірву між вами і вашим супутником. Не витрачайте сили даремно і намагайтеся втілити ваші мрії і фантазії зі своєю коханою людиною.

5. Вмійте сприймати критику і визнавати свою неправоту. Люди, які не вміють змовчати і постійно сперечаються - часто дратують. Особливо це може стати проблемою, якщо людина геть відмовляється приймати чужу точку зору, відхиляючи усілякі аргументи. Набагато краще визнати свою некомпетентність у якомусь питанні, це лише підтвердить вашу мудрість.

 

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!