Вхід Реєстрація
Процес знайомства

Про що говорити на першому побаченні

24 квітня 2019, о 13:58

Іноді розмова на побаченні стає проблемою. Особливо якщо довго не мала відносин, або ж навпаки мала довготривалі відносини, які нещодавно завершились. Незручне мовчання, невдалі запитання, конфлікт на ґрунті політичних поглядів або, що ще гірше, просто нудьга, - можуть перетворити побачення у справжню катастрофу.

Психологи пропонують докладну інструкцію, про що і як говорити з чоловіками.

«Прогугліть» його

Шукайте теми для розмов на його сторінці в Facebook або Instagram. Навіть коли ви вже сидите за одним столом в кафе, у вас все ще є час пошукати його профіль, поки він ходить мити руки. Переглянутий ним серіал або улюблене місто може стати темою, яка розтопить незручне мовчання. Поставте запитання - і нехай він говорить. Тих, хто добре слухає і співпереживає, попутно ставлячи додаткові запитання, чомусь вважають дуже цікавими співрозмовниками.

Розкажіть про себе

Відомий прийом пікаперів - щоб привернути до себе людину, потрібно першим розкритися. Розкажіть про себе що-небудь особисте, конкретне і дуже-дуже коротке. Самовихваляння для дорослого чоловіка виглядають так само дико, як закидання ноги на ногу і заклично відкритий рот. Будьте самокритичні. Зізнайтеся, що ви завжди спізнюєтеся, і тому в дитинстві мама вам вішала на шию будильник. Головне, говорите правду - на випадок, якщо ви ще зустрінетеся.

Говоріть про нього

Вчені з Гарварда провели дослідження, яке показало, що люди найбільше люблять розмовляти про себе. У цей момент у нас спостерігаються ознаки активності в областях головного мозку, пов'язаною з мотивацією і оцінкою. Приготуйтеся слухати чоловічий монолог. Якщо він пролунав, значить, ви молодець.

Ставте правильні запитання

Сучасні чоловіки досить емоційні і балакучі. Але, припустимо, вам дістався суворий мовчун. Щоб розговорити таку людину, потрібно ставити навідні запитання. Причому такі, на які не можна відповісти однозначно. В іншому випадку вам доведеться постійно питати, і розмова перетвориться у допит.

Беріть активну участь

Вчені з лабораторії Шеффілдського університету з'ясували, що чоловічий мозок обробляє жіночі голоси тим же відділом, що і музику. Це можна використати у зворотну сторону. Покажіть, що ви насолоджуєтеся кожним його словом. Можете вставляти заохочувальні «точно-точно» і «з глузду з'їхати!». Головне - не скотитися в професійну дружелюбність. І не перебивайте його розповідь довгими ремарками, навіть якщо вам більше хочеться говорити самій, ніж слухати.

Оцініть його гумор

Почуття гумору - дуже важливий комунікативний місток, який чоловіки вважають своєю суверенною територією. І не випадково. Британські вчені з'ясували, що гумор прямо пропорційний кількості тестостерону в крові. Тобто чоловічої сексуальності. Чим більше людина навпроти вас жартує, тим кращі ваші перспективи на майбутнє.

«На одному диханні»

Уявімо, що вам так і не вдалося його розговорити. Повисла незручна пауза. Психологи радять: якщо ви потрапили в цю непросту ситуацію, простежте за диханням чоловіка і постарайтеся говорити на його видиху. Це створить у нього ілюзію, що ви - не ви, а його внутрішній голос. Фокус спрацює за умови, що цей голос буде говорити щось приємне, логічне і цікаве.

Подбайте про нього

На першому побаченні це зробити досить складно. Хіба що чоловік прийде на зустріч з температурою або його по дорозі пограбують. Загалом, якщо доля надасть вам шанс про нього подбати, не соромтеся поводитися як медсестра. Вчені з Університету Іллінойсу довели, що в турботливій жінці чоловік бачить потенційну дружину.

Нехай допоможе

Вам потрібен ефективний спосіб полестити чоловічому его. Попросіть його налаштувати якусь непотрібну функцію у вашому телефоні, ніби ви не можете це зробити без його допомоги. Або попросіть пояснити, що відбувається з курсом євро.

Знайдіть загальну тему

Намагатися говорити з чоловіком на чоловічі теми дуже необачно. Якщо ви вболіваєте за «Зеніт», а він взагалі не цікавиться футболом, вийде зле. Якщо навпаки, теж нерозумно. Тоді вас чекає жахливий вечір в суспільстві зануди. Ви, звичайно, можете, закликавши на допомогу асоціативне мислення, перевести тему в більш зрозуміле вам русло. Але краще відразу почати з чогось загальнолюдського. Наприклад, з обговорення подорожей, кухні, модних серіалів, соцмереж.

Говоріть про подругу

Вступ «одна моя подруга» давно перетворився в анекдот. Ось і добре. На першому побаченні цей прийом можна використовувати як провокаційний. Ви, прикриваючись добрим ім'ям «подруги», можете говорити про себе і розповідати досить відверті речі. А він, прекрасно розуміючи, що «подруга» - це ви, буде досить відверто відповідати. Дуже захоплювальна гра.

Ідіть в люди

Не вірте голлівудським фільмам. Побачення тет-а-тет в ресторані неймовірно складне у виконанні. До того ж формальне побачення - це жахливо немодно. Люди просто йдуть або їдуть разом туди, де обом цікаво - на фотокурси, в музей старовинних автомобілів. Не бійтесь кликати його на багатолюдні заходи, де розмовляти загалом і не обов'язково. Коли вам буде що сказати один одному, ви знайдете для цього тихе і комфортне для подальшого спілкування місце.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!