Вхід Реєстрація
Процес знайомства

Перше побачення після знайомства в Інтернеті

18 травня 2017, о 15:47

Вам слід думати про майбутнє рандеву після знайомства в Інтернеті у Львові, і прорахувати кожен крок, щоб потім не виглядати як дурень. Перше, на що варто звернути увагу - це місце зустрічі. Відразу попередимо, що слід уникати чужих квартир або номерів в готелі. Зустріч повинна бути на "нейтральній" території і мати цілком конкретний характер. Наприклад, якщо вам кажуть: "зустрінемося на вулиці, а там подивимося що й до чого" - це говорить про те, що людина не налаштована серйозно по відношенню до вас. Також слід уникати спільних поїздок на автомобілі. Хтозна, що може прийти у голову вашому новому знайомому і які цілі він переслідує.

Ідеальним місцем для першого побачення можна вважати кафе, тим більше, що Львів має дуже великий вибір місць для зустрічі. Саме там ви зможете невимушено поговорити за кавою. Вживати спиртне також не рекомендується, бо при першій зустрічі із людиною вам краще бути у здоровому глузді, аби потім не шкодувати про свою поведінку.

Намагайтеся вести розмову спокійно. Взагалі, у цій ситуації слід навчитися слухати, це дасть вам можливість оцінити манери і звички вашого нового знайомого.

Вкрай важливо не розкривати всі карти при першому знайомстві. Залишайте завжди місце для майбутньої зустрічі, якщо, звичайно, це не останнє ваше побачення. Також не слід брехати людині навіть про дрібниці, тому що все одно рано чи пізно правда розкриється і це погано позначиться на вашій репутації.

Ви зможете відмовитися від побачення, якщо цього бажаєте. Для цього є кілька безпрограшних комбінацій. Одна з таких - попросити будь-кого з ваших знайомих вам зателефонувати на середині побачення. Якщо вам сподобався ваш партнер, то можете сміливо вимикати телефон, якщо ж ні - то у вас буде привід залишити побачення, посилаючись на важливі справи.

 

Як би там не було, але під час першої зустрічі варто залишатися максимально пильним, щоб вирішити: будете ви продовжувати спілкування з цією людиною чи щось насторожує. У цьому випадку варто повністю покластися на свою інтуїцію і, якщо потрібно, припинити подальші зустрічі.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!