Вхід Реєстрація
Процес знайомства

Перша телефонна розмова після знайомства в Інтернеті

18 травня 2017, о 16:10

Відносини, які беруть свій початок на сайті знайомств у Львові, обов'язково повинні знайти своє продовження у телефонній розмові. Якщо ви дійсно подобаєтеся іншій людині, то без сумніву, вона дасть вам свій номер телефону. З цього моменту ваші відносини виходять на новий рівень.

Слід одразу ж зателефонувати, якщо час розмови не було обумовлено заздалегідь. Може таке бути, що людині не зручно розмовляти в цей час за різних обставин, але це не повинно вас зупиняти. У будь-якому випадку дзвінок треба зробити в найкоротші терміни, інакше той, хто вам подобається, швидко забуде про вас. Важливо відразу перехопити ініціативу і зацікавити людину.

Не потрібно починати розмову з пропозиції зустрітися, до цього ви ще повернетесь. У момент першого дзвінка, доцільно було б подумати про те, як зацікавити партнера. Для цього вам доведеться у повній мірі проявити свою харизму та дотепність. Але не перегинайте палицю, намагайтеся вести розмову в спокійному ключі. Говорити потрібно чітко і голосно, щоб не відбити бажання з вами спілкуватися. У будь-якому випадку головне не мовчати і підтримувати живий темп розмови.

Після того, як ви трохи дізнаєтеся один про одного - поспішайте призначити місце зустрічі. Робіть це впевнено і точно, щоб інша людина не сумнівалася в ваших намірах. Якщо ваша пропозиція про місце й час була відхилена - пропонуйте інший варіант, дайте переконатися у вашій зацікавленості. Також важливо не затягувати розмову.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!