Вхід Реєстрація
Процес знайомства

Найневдаліші фрази для знайомства

29 грудня 2017, о 18:41

Бажаючим завести знайомства ніколи не варто писати в профілі фрази на кшталт "де всі прекрасні дівчата (або хлопці)?" Крім того, не потрібно писати банальщину. Наприклад, вказувати, що любиш "сходити куди-небудь або посидіти вдома подивитися кіно", бо це відноситься абсолютно до всіх людей в світі. 

Відвідувачам сайтів знайомств також радять зменшити вживання "емодзі". Звичайно, пара смайликів трохи відкриє тебе як особистість. Але Бетмен? Адже ми вже дорослі люди, використовуйте слова!

На питання "як ти зазвичай проводиш п'ятничні вечори?" Не варто оригінальничати і відповідати "мої п'ятничні вечори завжди проходять незвично". Серйозно? Ви жонгліруете працюючою бензопилою або чимось ще?

Фраза "сподобаюся твоїй мамі" абсолютно не приваблює жінок. Під табу потрапляють фрази "не витрачайте мій час даремно" або "Не пиши, якщо не готовий спілкуватися". Фраза "розповім про себе тільки в листуванні" теж мало кого зацікавить.

Дівчата також не радять чоловікам писати на сторінці, що вони інтелектуали, або робити із себе "крутого" - публікувати фотографії, на яких вони тримають пачки грошей або пістолет, знімаючись в брудному дзеркалі ванної кімнати.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!