Вхід Реєстрація
Процес знайомства

Чому дівчина ніколи не пише першою?

13 листопада 2017, о 18:26

За довгий час спілкування в інтернеті, у чоловіка може виникнути питання: чому це дівчата не пишуть першими або роблять це за рідкісним винятком? Проблема може вставати і під час самого процесу спілкування, коли ініціативу повинен проявляти саме чоловік. Чи означає це, що дівчина більше не бажає підтримувати з вами контакт? Ну що ж, спробуємо в цьому розібратися.

Традиції

В першу чергу важливо розуміти, що ми живемо в суспільстві, в якому, буквально 200 років тому, дотримувалися жорсткі правила романтичної переписки і залицянь. Чоловік повинен був "завойовувати" серце своєї леді, а дівчина повинна всіляко перевіряти свого кавалера, перш ніж віддатися йому. А окільки на одну дівчину могло припадати по декілька кавалерів, не дивно, що вона ніколи ні з ким не знайомилася, їй це просто не було потрібно. Це обумовлено підвищеною увагою до особин жіночої статі і в цьому немає нічого дивного. Причому, після того, як суспільство набуло сучасного вигляду, міщанські традиції поступово почали витісняти більш прості селянські, це і стало причиною того, що часто мами і бабусі виховують своїх дочок в дусі егоцентризму. Гордість і самооцінка дівчини з огляду на це часто перевалює за критичну межу, отже про те, що вона зможе коли-небудь написати першою - можна тільки мріяти.

Теперішній час

Традиції, безумовно, залишили свій відбиток, що правда, леді теперішнього часу не настільки "короновані", але стереотип, згідно з яким саме хлопець повинен робити перший крок, все ж залишився. У цьому немає нічого поганого, просто дійсно, наш менталітет передбачає саме такий вектор розвитку відносин між чоловіком і жінкою. Рідко буває, коли дівчина сама проявляє ініціативу, причому таке "відхилення" може бути пов'язане з багатьма факторами. В основному, слід орієнтуватися на те, що чим красивіше і багатше дівчина, тим менше шансів на те, що вона напише першою і навпаки. У хорошої дівчини завжди багато шанувальників, причому хороших і впевнених у собі, отже все це більше скидається на поведінку тварин, ніж на нормальні людські відносини. Не буває такого, що вона просто візьме і перестане спілкуватися з іншими хлопцями, тому що Ви їй дуже сподобалися. Хороша дівчина завжди буде тримати "при собі" своїх кавалерів, поки з її великого списку не залишиться тільки один. За хлопцями ця особливість поведінки також помічена, однак набагато рідше, бо жінка постійно потребує уваги і буде робити все, щоб її отримати. Отже, якщо ви не хочете брати участь в цьому безглуздому змаганні, треба швидше переводити спілкування на іншу площину і запрошувати на перше побачення.

Не варто думати, що дівчина не пише, бо їй не дозволяє "статус". Вона також соромиться як і хлопець, просто ніколи не починає спілкування першою, бо культура суспільства подбала про те, щоб за неї це робили хлопці. Навіть при спілкуванні, рушійною силою виступає чоловік, він же веде діалоги і задає темп у стосунках, що робить поведінку хлопця вирішальним фактором. Більш того, якщо ви будете досить оригінальні в листуванні і зможете виділитися на тлі інших залицяльників, то можна цілком розраховувати на успіх.

Коли треба припинити спілкування

Для початку треба засвоїти, що дівчина не завжди здатна сама вести діалог з огляду свою сором'язливість, тому не потрібно завчасно панікувати. Однак є кілька моментів, коли вона сама дає зрозуміти, що Ви їй не цікаві.

  1. Вона відповідає коротко. Якщо на будь-яке ваше питання дівчина відповідає "ага", "так", "ні", "можливо", то їй не цікаво розвивати бесіду, бо саме ці слова, зазвичай, заводять розмову в глухий кут і примушують відчувати себе ніяково.
  2. Вона неохоче відповідає. Єдине, не забувайте, що у всіх можуть бути свої справи і проблеми, але якщо ви абсолютно точно розгледіли цілеспрямований ігнор у свою сторону і відповіді по півгодини на одне повідомлення без пояснення причини - сміливо закінчуйте розмову.
  3. Вона всіляко відмовляється від зустрічі. Якщо у Вас так, то вітаємо, ви потрапили на "лаву запасних". Перспектив у цьому випадку теж ніяких бути не може.
  4. Вона спілкується з Вами "як з другом". Ну тут уже на особистий розсуд. Якщо дівчина використовує Вас як товариша, якому можна вилити душу і при цьому не робить ніяких кроків для пізнання людини як потенційної другої половинки, то безперечно варто задуматися.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!