Вхід Реєстрація
Процес знайомства

Безпека при знайомствах в Інтернеті

18 травня 2017, о 16:38

На сайті Львівських знайомств „сидить” дуже багато людей, як місцевих так і ні, і всі вони переслідують різні цілі. Серед них є і неврівноважені люди, які від вас не відстануть, навіть якщо ви їм чітко дасте зрозуміти, що між вами нічого бути не може. Щоб не потрапити в руки до божевільних або шахраїв, радимо вам скористатися нашими порадами.

Ніколи не повідомляйте свою особисту інформацію. Можете взагалі не використовувати своє справжнє ім'я для листувань, бо це не настільки важливо. Також не радимо вам повідомляти ваші контактні дані, місце проживання та номер телефону, краще спочатку взнати людину поближче. Деякі можуть натиснути на вас, щоб отримати потрібну інформацію. Намагайтеся взагалі ігнорувати питання особистого характеру, а краще і зовсім припиніть спілкування із цією людиною.

Для того, щоб бути впевненим в людині, необхідно дізнатися його ближче. Дізнайтеся про його особисті якості, рід діяльності, будьте наполегливими, якщо співрозмовник намагається щось приховати. Дуже часто шахраї використовують чужі фотографії. Попросіть у нього декілька фотографій і переконайтеся, що на них зображений саме він.

Навіть якщо ви впевнені у тому, що говорите зі звичайною людиною - це не гарантує вам абсолютну безпеку. Наполягайте на зустрічі в якому-небудь людному місці, щоб можна було швидко піти, якщо щось піде не так. Попередьте заздалегідь кого-небудь із ваших друзів куди і з ким ви йдете на побачення, щоб вони змогли допомогти вам.

 

Але при цьому, не слід бути параноїком. Досить того, що ваша уважність сама відкине непотрібних кандидатів.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!