Вхід Реєстрація
Поради по анкеті

Якими повинні бути фотографії на сайті знайомств

9 травня 2017, о 15:18

Перше, що привертає увагу до вашої анкети, якщо ви вирішили познайомитися в інтернеті у Львові - це фотографія. Лише при погляді на фото людина вирішує: а чи варто їй взагалі починати з вами розмову. Насправді, правильний вибір фото може надати вам величезну перевагу при знайомствах в інтернеті, адже вони не тільки дають можливість побачити ваше обличчя, але і приблизно оцінити ваше оточення і навіть матеріальне становище.

Під час вибору фотографій, однозначно не слід публікувати фото, на яких відображені моменти з вашого життя, або з якими вас пов'язують якісь спогади. Залиште їх краще для друзів та родичів. На фото для сайту знайомств - вам слід з'явитися в максимально зручному для вас ракурсі.

В першу чергу, на фотографії ви повинні бути наодинці, щоб вся увага відвідувача припадала саме на вашу яскраву особистість. Жінкам не потрібно класти на себе тонни "штукатурки", щоб здаватися красивіше. Набагато краще постати перед камерою у своєму звичайному вигляді, щоб підкреслити вашу природну красу.

Постановка фотографії - річ насправді дуже хитра і якщо все зробити правильно, то можна зацікавити свого потенційного супутника одним лише фото на аватарці.

Намагайтеся, щоб на задньому плані не було вашої не прибраної кімнати, подайте себе з кращого боку. Однак не забувайте, що багато декору може відставити вашу красу на другий план. Чоловікові не потрібна королева, яка одягається в дорогі сукні і носить золоті прикраси, йому потрібна в першу чергу звичайна жінка, яка зігріє його життя своїм теплом і щирою посмішкою.

Що ж стосується чоловіків, то варто зробити акцент на своєму фінансовому становищі. Фото повинно бути зроблено професійним фотографом. Бажано при цьому мати максимально строгий вигляд і оточити себе різними предметами, що підкреслюють ваш достаток. Якщо ж ви простий хлопець і вам поки що нічого продемонструвати - не біда. Головне - намагайтеся приховати недоліки. Наприклад, фото на фоні розбитого "ВАЗа" чи квартири з незакінченим ремонтом - аж ніяк не зробить вас більш привабливим для жінок.

 

У будь-якому випадку намагайтеся виглядати щирими і привітними на фотографії - це  головна запорука успіху на сайті знайомств Львова.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!