Вхід Реєстрація
Поради по анкеті

Якою повинна бути анкета на сайті знайомств

19 вересня 2017, о 10:16

Анкета - це перше, що має спонукати незнайомця з вами заговорити, тому багато користувачів сайту львівських знайомств часто не знають, що  можна розповісти про себе такого, щоб зацікавити іншу людину. Насправді, нічого в цьому складного немає, досить просто дотримуватися кількох простих правил. 

По-перше, при створенні анкети, необхідно бути вкрай чесним. Розповісти про свої зовнішні параметри (навіть якщо вони вам не дуже подобаються) і захоплення. Важливо подати себе таким, яким ти є насправді, тільки в цьому випадку можна привернути увагу незнайомої людини. Якщо ви все ж напишете неправду, то може це і дасть вам короткочасну перевагу на етапі знайомства, але при особистій зустрічі правда обов'язково розкриється і ви ризикуєте впасти в очах тієї людини, яка могла бути вашою долею. 

Особливу увагу слід приділити вашій неповторності. Покажіть, що ви людина унікальна, маєте свої особливі захоплення і відрізняєтеся від інших. Якщо у вас є якесь цікаве хобі - сміливо пишіть про нього в анкеті, яким би дивним воно вам не здавалося. Розкажіть про свій світогляд, розкажіть людям про свої погляди на речі, адже саме це дозволить охарактеризувати вас як людину і виділити з сірої маси.

Але не намагайтеся бути "загадкою". Пишіть точно, чого саме ви очікуєте від нових знайомств. Це допоможе заощадити час вам та іншим користувачам. 

Повідомлення повинно бути максимально коротким та інформативним. Нехай ваша анкета буде таким собі прев’ю до знайомства з вами, а все інше ви встигнете розповісти в процесі спілкування. Продемонструйте свої найпривабливіші сторони, подайте себе у доброму світлі, тільки тоді ви зможете привернути увагу своєї потенційної другої половинки. 

Намагайтеся заповнювати свою анкету без зайвого пафосу. Набагато краще ненав'язливо вказати на свою родзинку, адже скромність теж дуже важлива якість. 

Ну і нарешті, успішна анкета не дає вам гарантії того, що ви можете обов'язково познайомитись у Львові з тією людиною, яка вам потрібна. Зрештою ваша головна задача привернути до себе увагу, а все інше - як пощастить.

будь ласка заповнюйте анкету дівчатка.
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!