Вхід Реєстрація
Поради по анкеті

Як оформити анкету для знайомств в інтернеті

9 травня 2017, о 12:26

Анкети на сайті знайомств дуже відрізняються між собою. Деякі привертають більше уваги, а деякі залишаються в тіні. Неважливо яка ви насправді людина. Якщо ви не маєте правильно оформленої анкети, то ні в кого не виникне бажання вам написати. Більш того, погано заповнені анкети можуть викликати підозри і геть відбити бажання з вами спілкуватися, тому прочитайте прості поради, як правильніше заповнити інформацію про себе на сайті знайомств у Львові.

В першу чергу ваш профіль повинен бути заповнений великою кількістю якісних і різнопланових фотографій. Покажіть себе з усіх ракурсів, щоб потенційний партнер бажав зустрічі із вами в реальному житті. Фотографія повинна бути обов'язково актуальною, тобто зображення має відповідати дійсності. Тому не поспішайте себе всіляко прикрашати і занадто ретушувати фотографії, інакше ви ризикуєте розчарувати вашого знайомого при першій же зустрічі.

Список захоплень також повинен бути різноплановий. Будь-який відвідувач вважатиме чудовим, якщо знайде із вами спільні захоплення, тому намагайтеся зробити цей список максимально різноманітним. Але не варто брехати, адже правда обов'язково розкриється і ви опинитеся у незручному становищі.

Не соромтеся розповідати про свій світогляд і цінності, адже це теж досить добре характеризує вас як людину. Намагайтеся здаватися максимально відкритими для інших, щоб потім "скелети в шафі" не злякали вашу другу половинку.

 

Також будьте завжди впевнені в собі при заповненні інформації про себе на сайті „Знайомства міста Львів”. Визначте для себе чітку систему цінностей і слідуйте їй. Упевнені люди завжди привертали до себе багато уваги.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!