Вхід Реєстрація
Поради по анкеті

Сервіси знайомств: кілька порад для новачка

4 серпня 2017, о 12:15

Сервіси знайомств: кілька порад для новачка

Знаходити свою другу половинку в режимі он-лайн уже давно не новинка. Незважаючи на те, що Львів – це місто сповнене романтики та аромату кави, дедалі більше молоді віддає перевагу знайомствам в мережі.

Отож  ми пропонуємо Вам кілька порад, щоб спілкування і знайомства були приємними і не створювали незручних ситуацій.

Чесність – найкраща риса

Перш за все, варто просто  бути собою. Чесно розкажіть про те, хто ти Ви і кого сподіваєтесь зустріти. Будь те правдивими, коли розповідаєте про свій ріс, вагу, рід занять і сімейний стан. Все це створить фундамент для відносин, які ґрунтуються на довірі і зацікавленості.

Сміливість – шлях до успіху

Оскільки анкет в Інтернеті дуже багато, ваш потенційний друг шукає в них щось таке, що зачепило б його погляд. Не бійся продемонструвати те, що виділяє вас із натовпу: можливо, це незвичайна професія, божевільне хобі або серйозні амбіції. Особисті деталі, що показують ваші унікальні сторони, зроблять анкету помітнішою. 

Усі люблять точність

Можливо, Ви у пошуку особливих відносин, а може Вас цікавить просто літня пригода. У будь-якому випадку, точність у анкеті відсіче непотрібних кандидатів.

Будьте лаконічними

Вкажіть ваші найпривабливіші якості на початку анкети, де вони особливо помітні, і переконайтесь, що послання максимально коротке. Пам'ятайте, що воно повинно зацікавити потенційного партнера, і він повинен захотіти дізнатися більше.

Справжність заворожує

Завжди є спокуса роздути свій образ до неймовірної значущості, але ж ніхто старший за п'ятнадцять не шукає супергероя. Дивовижні або егоцентричні заяви (наприклад, я найкраща дівчина міста) можуть привернути увагу, але не принесуть  Вам величезної кількості друзів. Сфокусуйтеся на тому, що робить  Вас по-справжньому привабливою особистістю.

Варто бути готовим до різних результатів

В кінцевому рахунку, успішна анкета - це тільки перший крок до пошуку чоловіка  чи жінки Вашої мрії. Пам'ятайте, що побачення із шанувальниками з Інтернету - це шанс розширити свої контакти і зустріти нових людей. А любов - це вже як пощастить.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!