Вхід Реєстрація

Помилки, через які жінки втрачають любов чоловіка

11 жовтня 2019, о 12:56

Якщо ви помітите у себе щось з нижче написаного, змінюйтеся, інакше нічим хорошим це не закінчиться. Відносини не варто приймати як належне. Не потрібно думати, що якщо ви вже домоглися уваги й любові людини, то вона буде з вами назавжди. Тому що як тільки ви перестанете докладати зусилля для ваших відносин, вони почнуть в'янути.Ти не показуєш чоловікові, що цінуєш його

Чоловікові важливо відчувати себе потрібним. Якщо ти не даєш йому таке відчуття — це зруйнує його самооцінку та впевненість у собі. Коли він щось робить для тебе, покажи, що ти цінуєш, інформує Ukr.Media.

Ти намагаєшся перетворити його на того, ким він не є

Ніколи не змушуй чоловіка відчувати, що він не достатньо хороший для тебе. Не стався до нього як до проєкту, не намагайтеся його змінити.

Ти не ставишся до нього як до партнера

Ти не повинна дивитися на нього звисока. Так, він буде ставитися до тебе як до королеви, намагаючись зробити все, щоб ти була щаслива. Але це не дає тобі право поводитися з ним як з рабом.

Ти не даєш йому знати, що він тебе все ще приваблює

Доклади зусиль, щоб він відчув, що ти хочеш його. Намагайся бути привабливою для нього. Дай йому знати, що ти хочеш бути гідною його кохання.

Ти не даєш йому достатньо вільного простору

Ніколи не обмежуй свободу чоловіка і не чекай, що він все ще буде хотіти постійно бути з тобою. Дозволь йому бути відносно незалежним, зберігати свою індивідуальність.

Ти перевіряєш його телефон

Просто тому що ви разом, не означає, що ти маєш право залазити в його телефон або комп'ютер. Ти повинна поважати його приватність. Не зрадь його довіру.

Ти звинувачуєш його у всіх проблемах у відносинах

Але у відносинах беруть участь двоє. Чоловік оцінить, коли ти зможеш визнати свої помилки й недоліки.

Ти постійно влаштовуєш драму

Чоловіки ненавидять драму. Вони хочуть, щоб відносини й улюблена жінка приносили їм радість, а не істерики й скандали.

Ти сердишся, що він не вміє читати твої думки

Чоловіки не люблять, коли їм потрібно здогадуватися, чого хоче жінка, тим паче, коли ти можеш сама це сказати. Він хоче, щоб ти з ним розмовляла відкрито і чесно. Він хоче задовольняти твої бажання і потреби — тільки говори про них.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!