Вхід Реєстрація
Любов і відносини

Знайомства через інтернет: плюси

11 вересня 2020, о 15:38

Інтернет-знайомства мають свою специфіку. Серед плюсів є те, що, знайомлячись через Інтернет, ми оцінюємо людину не по зовнішньому вигляду (красивою фотографією), що в реальності виявляється зовсім навпаки, а по його інтелектуальним і духовним якостям. Загальні думки й погляд в будь-яких питаннях можуть набагато міцніше зв'язати двох незнайомих людей, ніж чарівність зовнішністю.

Плюси

1. Безсумнівним плюсом знайомства через мережу Інтернет є розширення кола знайомих. З віком набагато складніше знайомиться, тоді, як Інтернет дає унікальну можливість познайомитися відразу з декількома абсолютно різними людьми, приємно поспілкуватися і цікаво провести час.

2. Попри те, що віртуальний співрозмовник нам не видно, за анкетою певні висновки зробити все-таки можна. Наприклад, коли фото, яке розміщує чоловік на сайті, є пляжним (в плавках), це означає, що такий чоловік дуже зациклений на своїй зовнішності, постійно дбати про неї і, швидше за все, дівчина повинна бути такою ж ідеальну зовнішність. Такі чоловіки зазвичай не блищать інтелектуальними здібностями. Чи не грамотне заповнення анкети — теж показник рівня освіченості.

3. Інтернет стирає всі соціальні кордони. Наприклад, в мережі можна познайомитися з будь-якою людиною, будь то знаменитість або заможний чоловік, тоді як в реальності познайомитися двом людям з різних верств суспільства практично неможливо. В Інтернеті можна познайомитися з відомими журналістами, моделями і багатими бізнесменами.

4. У віртуальному світі багато людей поводяться більш щиро, ніж в реальному світі. Вони чесно відповідають на питання про мету знайомства. Наприклад, секс за гроші. Коли така людина пише лист дівчині, то вона, прочитавши його анкету, відразу все зрозуміє.

5. В Інтернеті багато цікавого і корисного. А також багато хороших фахівців, у яких можна дізнатися про прогнози курсів валют, кредити й багато іншого. З розумними людьми завжди приємно спілкуватися, у них можна дізнатися багато корисної інформації.


Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!