Вхід Реєстрація
Любов і відносини

Як знайомитися в інтернеті: ставте високу планку, будьте лаконічними й терплячими

26 лютого о 22:40

Вчені стверджують, що секрет успіху в онлайн-знайомствах - не опускати планку, писати короткі за обсягом повідомлення і бути терплячими.

В США здійснили аналіз знайомств в інтернеті. Як свідчать його результати, задивлятися на "занадто крутих" чи зустрічатися з людьми, яких вважають популярнішими за вас, - цілком виграшна стратегія.

Чоловікам більше щастило, коли вони писали жінкам, які, на їхню думку, були значно популярнішими за них самих.

Результати нового дослідження опублікували в журналі Science Advances.

У сучасному світі онлайн-знайомства стали основною формою пошуку кохання. Сьогодні цей спосіб зустріти партнера для постійних стосунків - третій за популярністю, адже приблизно половина всіх 18-34-річних користуються мобільними додатками для знайомств.

Готуючи новий звіт, науковці скористалися алгоритмом на основі технології Google, щоб зрозуміти бажання людей, які хочуть знайти собі пару. Вони проаналізували схеми обміну повідомленнями та демографічні моделі гетеросексуальних користувачів з Нью-Йорка, Бостона, Чикаго та Сієтла.

Як з'ясувалося, чоловіки та жінки цікавляться потенційними партнерами, які в середньому є приблизно на 25% популярнішими, ніж вони самі.

Ваша "популярність" залежить не лише від кількості повідомлень, які ви отримуєте, але й від авторів цих повідомлень.

Якщо повідомлення вам пишуть люди, які самі отримують багато повідомлень, то це робить вас популярнішими - за даними авторів дослідження.

Найкращі поради для класного побачення:

1) Надсилайте багато повідомлень - наполегливість винагороджується.

2) Ставте високу планку - вибирати занадто крутих може бути виграшною стратегією.

3) Пишіть лаконічно - довге проникливе повідомлення можуть просто не прочитати.

4) Будьте терплячі - можливо, партнер вашої мрії саме прицінюється до можливостей.

Коли жінки першими зверталися до чоловіків, вони отримували відповідь у 50% випадків.

Коли чоловіки націлювались на жінок, у яких був вищий рейтинг, ніж у них самих, то відповідь вони отримували в 21% випадків.

Може, це й небагато, однак, на думку авторів дослідження, користувачі сайтів знайомств вчинили мудро, коли ризикнули.

"Користувачі сайтів знайомств зазвичай скаржаться на те, що їм практично не відповідають на повідомлення", - розповіла провідна авторка дослідження, доктор Елізабет Брук з Мічиганського університету.

"Це може відбити будь-яке бажання. Але навіть попри незначну кількість відповідей, наш аналіз свідчить, що 21% людей, які знайшли в собі сили написати, справді отримують відповідь від людей, що їм не рівня. Тож наполегливість винагороджується", - додає вона.

Загалом більшість людей отримували максимум декілька відповідей. Але деяким писали значно частіше. Одну учасницю дослідження буквально бомбардували новими повідомленнями - вона одержувала по одному листу щопівгодини, і впродовж місяця, поки тривало дослідження, їй написали понад 1500 різних людей.

Оскільки дані були повністю анонімними, ми можемо лише здогадуватися, чим та жінка привернула увагу стількох чоловіків.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!