Вхід Реєстрація
Любов і відносини

Як уникнути обману при знайомстві в інтернеті

30 жовтня 2020, о 16:44

Хочете познайомитися з чоловіком через інтернет — дивіться, як уникнути обману при знайомстві в інтернеті. Що не кажи, а жінки — істоти надзвичайно романтичні, які вірять, не дивлячись ні на що, в існування «справжньої» любові — тієї, яка «один раз і на все життя». Комусь вже пощастило знайти свого судженого, а хтось все ще перебуває в процесі пошуку своєї «другої половинки». З цією метою багато жінок звертаються до допомоги Інтернет, адже ресурси всесвітньої павутини надають прекрасну можливість завести нових друзів, серед яких може зустрітися і той «єдиний», про який так мріє кожна з нас.

На жаль, в Інтернеті легко можна стати жертвою обману. Звичайно, і в реальному житті ніхто з нас не застрахований від шахрайства і розчарувань, але, що не кажи, Інтернет надає нечесним людям набагато більше можливостей «пудрити мізки» нам, довірливим жінкам. Адже це так легко: відправити замість своєї фотографії фото якого-небудь красеня з реклами, або приховати своє справжнє сімейне становище, або неправильно вказати вік і т.д. Що гріха таїти, деякі жінки також вдаються до обману, видаючи бажане за дійсне, але ми зараз говоримо не про них, а про тих представниць прекрасної статі, які щиро намагаються знайти свою долю через Інтернет. Саме їм ми хочемо дати кілька простих, але дієвих порад, які допоможуть знизити ризик бути обдуреною у своїх очікуваннях. Як уникнути обману при знайомстві в інтернет По-перше, фотографії. Одне фото ще ні про що не говорить (воно може бути просто звідки-небудь звантажено). Щоб уникнути обману при знайомстві в мережі інтернет, попросіть нового знайомого прислати інші фото, бажано зроблені недавно. Плюс розпитайте про обставини, коли вони були зроблені. А де це? А як там? Ваш кавалер «плутається в свідченнях» або взагалі пропав? Швидше за все, це не його фото, а він не той, за кого себе видає. По-друге, відзначте для себе періоди часу, коли ви бачите його в мережі. Дійсно вільні чоловіки, що знаходяться в пошуках обраниці, воліють спілкуватися з дамами ввечері, після роботи, навіть вночі. А от якщо ваш візаві виходить на контакт тільки в робочий час, а ввечері він чимось дуже сильно зайнятий і з дому зв'язатися з вами не може, тоді, швидше за все, ваш обранець вже обтяжений сім'єю або подружкою, а вам він просто морочить голову. Взагалі, якщо ви рішуче налаштовані знайти партнера для серйозних стосунків в Інтернеті, не пошкодуйте грошей на установку вебкамери. Це пристрій дозволить вам убити одним пострілом кількох «зайців». Сам собою відпаде питання про справжність або підробленості фото — це раз. Ви зможете спілкуватися з людиною «наживо», оцінити його манери, почути, як він розмовляє в реальному житті, побачити його справжню реакцію на провокаційні або значущі для вас питання — це два. Ну і нарешті, краєм ока ви зможете окинути обстановку, в якій він мешкає, що також про багато може розповісти уважному погляду. Особливу увагу слід звернути на те, як реагує потенційний кавалер на пряме запитання про наявність у нього подружки. Якщо він вертиться дзиґою, впадає в розлогі міркування або, навпаки, прямо говорить, що у нього є кілька подружок, не варто витрачати на нього сили і час. Швидше за все, такий чоловік шукає в мережі пригод, а не серйозних знайомств, просто хоче вашим коштом самоствердитися або розважитися, що однаково вам не підходить.


Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!