Вхід Реєстрація
Любов і відносини

Як правильно знайомитись онлайн: практичні поради

18 вересня 2020, о 15:11

Зараз дуже багато різних каналів, за допомогою яких можна завести онлайн-знайомство. Ось тільки як ними скористатися, щоб потрапити на адекватну людину і не зіпсувати собі настрій, знають не всі.

1. Наведіть лад на вашій сторінці

Ваша сторінка в соціальних мережах або на сайті знайомств повинна бути не порожньою, але і не перевантаженою різною інформацією, фотографіями і всілякими репостами. Пам’ятайте, що це ваше “обличчя”, яке дуже багато що може про вас розповісти. При цьому не намагайтеся зліпити якийсь ідеальний образ – будьте собою.

2. Поставте гарну фотографію на аватарку

Фотографії в профілі важливі, але ваша аватарка – це перше, на що всі звертають увагу. У жодному разі не ставте котиків або знімки знаменитостей – це найгірше рішення для вибору. На аватарці має бути ваша актуальна, а не чотирирічної давнини фотографія, де видно ваше обличчя.

За статистикою, жінки вважають більш привабливими чоловічі фотографії в профіль, а чоловіки – жіноче обличчя анфас.

3. Правило “першого лайку”

Якщо ви хочете привернути увагу людини, яка вам сподобалась, – поставте їй лайк під вподобаним фото. Причому це правило працює як для дівчат, так і для хлопців.

Але не забувайте про почуття міри – не варто лайкати все підряд. І якщо немає відповідної реакції, зачекайте хоча б день. А потім можете залишити і коментар під постом.

4. Будьте стримані та доброзичливі

Коли спілкування зав’язалося, намагайтеся поводитися природно – не завалюйте людину запитаннями та розповідями, але і не намагайтеся бути занадто стриманими й холодними. Під час спілкування ви зможете дізнатися трохи одне про одного, якщо, звичайно, ваш об’єкт уподобання також проявляє інтерес до регулярного спілкування.

5. Переводьте віртуальне спілкування в реальне

Карантин не назавжди і скоро закінчиться, тому, якщо вам приємно спілкуватися з людиною, у вас схожі цінності й бажання, переводьте ваше спілкування з віртуальності в реальність. Швидше за все, відчуття від спілкування в житті буде відрізнятися від спілкування в інтернеті, але якщо це все ж ваша людина – то все складеться вдало.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!