Вхід Реєстрація
Любов і відносини

Як познайомитися з дівчиною в соцмережах. Що написати?

4 вересня 2020, о 15:54

У сучасному світі багато пар знаходять один одного і будують відносини дистанційно. Як добре, що ми всі живемо у вік сучасних технологій, які дозволяють це робити через соціальні мережі, різні форуми, чати і сайту знайомств. Але іноді буває, що дівчина дуже сильно сподобалася, і ти хочеш написати такий лист, щоб вона відповіла взаємністю… Тоді прочитай кілька порад, як познайомитися з дівчиною в соціальних мережах і що слід, а що не слід їй писати.

Таке неоднозначне «Привіт». Дуже багато людей починають своє лист саме зі слова «Привіт». А далі хлопці роблять дуже велику помилку, бо чекають, коли дівчина відповість тим же словом. І що далі написати? Як продовжити розмову, запитаєш ти? Скажу чесно, ти вже зробив велику помилку. А знаєш чому? Та тому що красивим дівчатам в день може слово «Привіт» написати кілька хлопців, і вони вже не відповідають на всі повідомлення. От і все. Якщо ти будеш таким ж неоригінальним, то відповіді, скоріше всього, не отримаєш.

Що ж робити? Заінтригуй її. Наприклад, напиши «Привіт. Ми не знайомі. Але мені дуже сподобалося твоє фото. Знаєш, ти мені нагадуєш актрису (природно, назви якусь красиву і відому голлівудську актрису). У тебе схожі красиві риси обличчя». І все. Таке перше повідомлення просто зачарує дівчину. Далі вона 100% запитає, а які саме риси обличчя так схожі у неї, і в актриси. Ти можеш відповісти, очі, губи і т. д. Головне, щоб не було такої відповіді, як груди або сідниці, тому що дівчина, швидше за все, подумає, що ти ловелас.

У запропонованому нами повідомленні є дуже важливе, що люблять і цінують всі дівчата — ти порівнюєш її з відомою актрисою, а це практично теж саме, щоб ти порівняв її з грецькою богинею. Але богиня — це вже щось стандартний, а ось актриса — це більш сучасний і вишуканий комплімент.

Розпитуй її про неї. Дівчата, як відомо, дуже люблять поговорити й розповідати про себе. Якщо вірити офіційним даним, то дівчата кажуть в три рази більше, ніж хлопці. Ось чому їм подобається, коли їх слухають. Тому, завжди питай: «А чим ти займаєшся?», «Де працюєш?», «Що тобі подобається в людях?», «Що любиш слухати?», а от фрази «Куди любиш ходити відпочивати?» чи «Які хлопці тобі подобаються?» залиш для наступного етапу. Листування, де ти розпитуєш про дівчину, краще допоможе тобі дізнатися її, її смаки та уподобання. Вона у відповідь буде час від часу запитувати у відповідь, але їй буде дуже приємно, що нею зацікавилися, як особистістю. Так, її довіру потрібно заслужити саме такий листуванням, яка від тебе вимагає часу і зусиль. Але якщо дівчина дуже красива, то вона того варта.

«Які хлопці тобі подобаються?» Якщо ви вже тривалий час (може, і один день) переписуєтесь з дівчиною, можеш напряму поставити їй питання: «Які хлопці тобі подобаються?». Як правило, дівчина, після всієї інформації, яку тобі розповіла про себе, напише практично твій портрет. В цьому ти будеш повинен їй допомогти однією справою — починай спілкування з дівчиною зі своєю справжньою фотографією. Тому що, якщо на фотці Сталлоне, то дівчина може не вгадати з твоїм ростом, вагою або кольором волосся, і тобі буде неприємно. А в іншому випадку, коли на фотці саме ти, справжній, вона буде мати більшу підказку, які їй подобаються хлопці — вона 100% словами намалює твій портрет.

А далі справа за тобою. Запитай, чи вона хоче сходити куди-небудь і попроси її телефон. І справа в кишені. З наступним повідомленням тобі приходить її номер телефону. Дзвони й запрошуй на зустріч в її улюблене кафе. Удачі!

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!