Вхід Реєстрація
Любов і відносини

Як підібрати обручки

26 грудня 2017, о 11:01

Вибір весільної обручки - непросте завдання. Ось декілька порад про те, на що потрібно звернути увагу при виборі:

1. Розмір обручки

Її вибираємо потрібного розміру, приміряйте його кілька разів, що б воно не спадало, або, навпаки, неважко знімалося.

2. Проба золота

Золоті каблучки завжди мають в своєму складі додаткові метали такі, як срібло, паладій, мідь, нікель або цинк. Таке з'єднання робить обручки довговічними і міцними. Проба золотої обручки визначається в залежності від того, скільки відсотків сплаву і золота, входить до його складу. Чим більше золота, тим вона дорожче. Найпопулярнішими є каблучки 585 проби, відмінними характеристиками яких є міцність і яскравий колір.

3. Матеріал обручки

Залежно від індивідуальних переваг молодят і їх запланованого бюджету, придбати весільні обручки можна і з іншого матеріалу - платини або срібла. Але за статистикою, більшість віддає перевагу золоту. Хоча слід зауважити, що платина набирає все більше популярності, через свою міцность і можливость полірування.

4. Прикраса обручки

Індивідуальності і незвичайного виду обручок надають камені. Але, пам'ятайте, що не всі дорогоцінні камені можуть вам підійти. Краще поекспериментуйте: візьміть камінь в праву руку і накрийте лівою, уважно прислухайтеся до своїх почуттів. При виникненні тривоги і недоброго передчуття - відмовтеся від каменю. Крім цього, ви можете виходити з символіки каменів. Наприклад, агат - символ довголіття, бірюза - вірності, діамант - шлюбу,  смарагд - любові, сердолік - щастя.

5. Типи весільних обручок

Для весілля підійде будь-яка каблучка, але все ж їх поділяють на два типи:

  • Класичні обручки - плоскі або з закругленими краями.
  • Декоративні обручки, мають різний дизайн, форму.

Згідно зі звичаєм, куплені весільні обручки перебувають у нареченого, або свідка, до моменту одруження.

Пам'ятайте, для збереження блиску і красивого виду обручки, оберігайте його від предметів, що можуть їх подряпати, а також від хімікатів. Повернути первісний вигляд обручки допоможе ювелір, методом полірування. Не турбуйтеся, якщо ваш палець змінив товщину, і кільце стало спадати або придавлює шкіру, віднесіть його в ювелірний магазин для зміни розміру.

Але найголовніше правило вибору весільної обручки - щирість і бажання, з якими ви підходите до цієї справи.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!