Вхід Реєстрація
Любов і відносини

Як навчитись робити компліменти вдало

19 березня 2018, о 13:40

Компліменти — досить приємна частина спілкування. У того, хто постійно розкидає компліменти направо і наліво, зазвичай досить дивна слава. До його слів можуть ставитись несерйозно, але всі дуже ради бачити таку людину. Дівчата посміхаються, очевидно, що це їм подобається. А ось чоловіки часто висловлюють несхвалення такого роду поведінки, але ще б вони схвалювали, коли все жіноче увагу миттєво переключається на того хто видає компліменти.

Зовсім інша справа — лицемірство. Такі особистості нікому не подобаються. І доволі часто, на його услесливість відповідають тим же лицемірством. "На устах лестощі, а в розумі - помста" кажуть про таких в народі. Але як так трапляється, що два, начебто настільки схожих, виду поведінки викликають настільки кардинально різну реакцію оточуючих? 

Навчитись словами зробити іншим приємно — дуже цінна навичка. Багатьом  знайома проблема, коли ваша дівчина сьогодні красива, видно, що дуже старалася причепуритися, а ти стоїш, і нічого, крім очевидного: "Ти чудово виглядаєш" з себе не можеш видавити. Та й ця фраза вимовляється з якимось стисненням, блякло, зовсім не так, як хотілося б. Як навчити себе вигадувати всі ці приємні компліменти? Що ж, поза всякими сумнівами, це можливо і не так складно! Ось тільки вигадувати нічого не доведеться. Саме в цьому і полягає різниця між людиною, що говорить компліменти і лицеміром, що стріляється лестощами. Звичайно, і лестощі часом може бути корисні,  але якщо вона не надто серйозні, скоріш як прояв гумору. 

В основі кожного справжнього компліменту лежить щире захоплення людиною. І, звичайно, безглуздо постійно захоплюватися всім підряд, це виглядає безглуздо, і навряд чи буде щирим поривом. Кожен з нас, чесно і неупереджено подивившись на сусіда, може знайти в ньому що-небудь, що гідне захоплення. Це може бути що завгодно, від прямоти вираження власних поглядів до прикольної футболки.

Немає нічого складного в тому, щоб висловити вголос своє захоплення. Фактично, мистецтво говорити компліменти полягає в навичці дивитись на людей поглядом, який шукає в них хороше, і знаходить!. Вміння висловлювати своє задоволення, оголошувати свої знахідки — це лише аспект, і він приходить з досвідом до кожної наполегливої (та не дуже) людини.

Вчитися цьому можна вже з сьогоднішнього дня. Подивіться на людей новим поглядом, який вміє цінувати красу в інших людях. Як часто ми помічаємо щось в людях, але мовчимо, боячись здатися підлабузником. Цей новий спосіб мислення дозволить побачити в кожному трішки прекрасного і весь світ навколо нас чарівним чином стане значно гарніше і приємніше. Комплімент для нас, таким чином, не тільки інструмент, за допомогою якого можна зробити комусь приємне , але в першу чергу порадіти тому, які чудові люди нас оточують. 

Відмінною вправою буде перебрати в розумі всіх своїх друзів і подумати, якими їх якостями ви захоплюєтеся найбільше. Це ж ваші друзі! Звичайно, в них є якості які вас одного дня і причарували. Як тільки ви перебрали всіх друзів, запишіть свої думки. Потім беріть телефон і дзвоніть їм (якщо на вулиці не дуже темно, зрозуміло). Після чого прямо повідомляйте: "Знаєш, *тут можна вставити ім’я*, ти завжди так щиро вмієш радіти за оточуючих. Я все намагався тобі це сказати, але все якось відкладав. Зараз, напевно, найкращий момент про це тобі повідомити". Ось так, просто і відверто. В цьому немає нічого складного.

Правда, вони можуть вирішити, що ви з’їхали з глузду. Але це не важливо! Головне, що ви зрозумієте, як це просто. І побачите, що ніхто з ваших друзів не закричить на вас в гніві, що ви відірвали його дурницями від важливої справи. Кожен з нас щиро бажає бути гідно оціненим, і навіть якщо висока оцінка дається швидше жартома, це сприймається дуже позитивно. Але намагайтеся також і не перебільшувати, не давайте нереальних оцінок. 

Говорячи компліменти, також слід брати до уваги той факт, що більшість з нас насправді не вміє їх приймати. Почувши про себе щось хороше, ми починаємо невдалим чином сперечатися, наприклад: «Ой, я не такий», ну і все в такому руслі. Таку поведінку потрібно припиняти якнайшвидше. 

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!