Вхід Реєстрація
Любов і відносини

Як чоловіки перевіряють жінок на доступність?

9 жовтня 2019, о 09:38

Одним з найбільш поширених чоловічих експрес-тестів на доступність є сексуальний шантаж …

Суть сексуального шантажу в тому, що в якийсь із перших днів знайомства чоловік починає активно пропонувати дівчині або жінці встановити сексуальні відносини методом «під тиском».

Сексуальний шантаж під тиском може проводитися у двох основних варіантах: прихованому (шляхом все більш наполегливих поцілунків, обіймів і погладжувань) і відкритому (шляхом відвертої розмови).

В цьому випадку, щоб пройти тест, необхідно пам’ятати, ми завжди мало дорожимо тим, що ми отримуємо без особливих зусиль … Це правило особливо яскраво проглядається і в любові.

Він не дзвонить: не зацікавлений або перевіряє?

У великому відсотку випадків, треба тобі відразу зізнатися, чоловік не дзвонить тому, що ти йому не так вже цікава й у нього є кандидатури важливіші. Але є відсоток ситуацій, коли чоловік не дзвонить свідомо. Ось які перевірки влаштовують чоловіки жінкам, коли хочуть з’ясувати, чи не істеричка ти часом:

Як чоловіки перевіряють жінок на почуття?

Тобі ж приємно отримувати квіти без приводу? А від таємничого незнайомця? Невже і це може бути перевіркою? Але як? Чоловік перевіряє жінку на почуття, на вірність і щирість і робить висновки, виходячи з твоєї реакції.

Уяви ситуацію: коли ти відкриваєш двері, а перед тобою стоїть кур’єр з шикарним букетом чудових квітів, від кого вони, що ти подумаєш? Саме так! Кожна буде думати в міру своєї «зіпсованості».

Якщо у тебе кілька шанувальників, то ти будеш гадати, хто б це міг бути. Коли тільки один чоловік — сумнівів не залишається. А тепер уяви: він посилає загадковий сюрприз і чекає, чи скажеш ти йому щось про квіточки. Якщо ні, він робить висновок, що у тебе — цілий стадіон залицяльників. І все: перевірка на вірність не пройдена. Ось так чоловік здатний поєднати приємне — для тебе — з корисним — для нього.

Ось тобі ще одна ситуація, з якої ти зрозумієш, як чоловіки перевіряють жінок на почуття. Ти дуже сподобалася йому, але він ревнивий, а тому боїться, що ти, красива, ефектна і сексуальна, почнеш йому зраджувати. У більшості випадків це буває у чоловіків від невпевненості в собі, але це не заважає їм перевіряти тебе на міцність почуттів.

Як хитро і таємно чоловіки перевіряють жінок на легкодоступність

Як чоловіки перевіряють жінок і що нам треба знати, щоб не попастися на їх вудку?

Як чоловіки перевіряють жінок на марнотратство?

Як можна зрозуміти, що чоловік перевіряє свою жінку на марнотратство?

Він може дати тобі свою картку і сказати: «Мила, ні в чому собі не відмовляй!» І тут ти думаєш, що опинилася в чудовому сні і ось він, щедрий принц із доброї казки. Насправді ж деякі хлопці роблять так спеціально, щоб подивитися, чи багато ти будеш витрачати його грошей і що саме купувати.

Ще один варіант аналогічного тесту — просто спільний похід магазинами. Він дивиться те ж саме.

Як пройти цей тест: вибирай ті товари, які дійсно потрібні, дуже сильно не економ (якщо, звичайно, в майбутньому ти не плануєш «підтягнути пасок»), але і не розсипай гроші, а ще обов’язково вибери і своєму чоловіку що-небудь. Він неодмінно оцінить твою дбайливість і турботу!

Як чоловік перевіряє жінку на меркантильність?

Найчастіше представники сильної статі хочуть подивитися, корисливі ми, чи ні. Як чоловік перевіряє жінку на меркантильність в такому випадку?

Припустимо, якщо у нього достатньо хороша машина і багато грошей, він, якщо людина дійсно впевнена в собі, може й одягнутися простіше, і не запрошувати в шикарний ресторан. Йому важливо оцінити, наскільки ти «западеш» на купюри.

Або ось ще варіант — перше побачення, він сипле компліментами, каже, яка ти дивовижна і запрошує поїхати у відпустку або навіть одружитися обіцяє. Звичайно, деякі чоловіки зовсім не розцінюють це як перевірку, а просто «вішають локшину», щоб отримати одне-єдине задоволення на найближчий вечір.

Якщо ти з палаючими очима відповідаєш, що згодна полетіти з ним хоч на край світу або вже починаєш продумувати, або ще гірше, в деталях описувати свої плани на весільну церемонію, тоді будь впевнена: такі перевірки влаштовують чоловіки жінкам, щоб зрозуміти:

— ступінь твого інтелекту — можливо, ти занадто інфантильна, незріла або взагалі божевільна (вже вибач, що так прямо), якщо готова бігти за ним, не знаючи, принц він (які бувають тільки в казках такими — з сяючими очима в перший день знайомства), аферист або насильник;

— ступінь твоєї корисливості — якщо він кличе тебе на дорогий курорт, і ти починаєш планувати відпустку, то йому стає страшно, чи не на його гроші ти клюєш, і він зробить висновок, що під кінець відпустки ти можеш знайти собі когось більш заможного.

Вони можуть навіть підіслати до тебе свого друга, щоб пофліртувати, пококетувати. Безпосередньо або ж через соціальні мережі. А іноді в ролі такого «залицяльника» виступає сам чоловік, тільки з «лівого» акаунта. Він заводить розмову, намагається з тобою пофліртувати або запросити на побачення, і дивиться, яка буде твоя реакція.

Для чого чоловіки перевіряють почуття жінки — як правило, щоб зрозуміти, чи варто їм розкривати свої карти. Тому що переконатися в почуттях обраниці стає важливо тим, хто хоче перевести відносини в більш глибоку площину, але боїться обпектися. І можливо, причина — в його минулих невдалих любовних відносинах.

— свідомо не дзвонять або не піднімають трубку,

— спізнюються на зустріч,

— фліртують з твоєю подругою,

— дарують дріб’язковий презент замість ювелірки.

Відразу хочеться зазначити, що іноді вищеописані ситуації — не перевірки, а елементарний снобізм або жадібність чоловіка. І якщо щось тебе сильно не влаштовує, не потрібно вже дуже підлаштовуватися під нього.

Будь у всеозброєнні, тим більше тепер ти знаєш, як чоловіки перевіряють жінок.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!