Вхід Реєстрація
Любов і відносини

Віртуальне кохання чи ілюзія реальності?

19 лютого о 17:11

Нове знайомство — це завжди цікаво. Неважливо, де це: ICQ, чат або ж Інтернет-сайт знайомств! На жаль, всі ці методи - віртуальні. І в реальності часто не збігаються з вигаданими образами. Завжди легко говорити з тим, хто тебе не бачить, і, можливо, ніколи й не буде мати цієї можливості. Тому знайомство через інтернет відбувається набагато простіше, ніж в реальному житті.

Чим же відрізняється кохання через Інтернет від реальних відносин?

Ви самі можете обирати, з ким спілкуватися і будувати відносини. При спілкуванні через інтернет Ви можете злегка прикрасити свої достоїнства, однак, якщо ви націлені на довготривалі стосунки, робити це не рекомендується, оскільки під час реальної зустрічі людина відразу побачить всю фальш.

Через інтернет можна висловити ті думки, які ви ніколи не зважилися б оприлюднити в реальному житті. Ми не бачимо реакції співрозмовника на наші листи. В інтернеті немає ні міміки, ні жестів. Це є негативний момент, адже спілкуючись за допомогою інтернету, ми не бачимо співрозмовника, не чуємо його голосу, а малюнок в профайлі може не дуже точно передавати нюанси його зовнішності. Найчастіше люди видають себе не за тих, ким вони є насправді, і коли справа доходить до реальної зустрічі, наступає жорстке розчарування, і воно тим жорсткіше, чим більше прив'язуєшся до вигаданого образу.

Чи буде продовження?

Як зрозуміти, чи хоче ваш партнер продовження цього знайомства з метою подальшої близькості?

Перша ознака розчарування при знайомстві, коли хтось із вас понуро помічає:

«А ти зовсім не такий, як на фотографії в Інтернеті»

У цієї фрази може бути два підтексти. З одного боку, він або вона незадоволені новим знайомством. З іншого боку, в реальності людина може виглядати набагато привабливіше, ніж на фотографії, надісланої через інтернет, і якщо він справжній джентльмен, то обов'язково додасть: «Ти набагато приємніша!».

Не варто засмучуватися, якщо він прийшов без квітів. Але підштовхнути його на це — Ваша задача! Ще одним симптомом розчарування при зустрічі двох людей, є раптово поглинувше мовчання. Але і тут не можна помилитися, не взявши до уваги, позитивну, але в міру, якість людини - сором'язливість та скромність. Взагалі, незалежно від того, через інтернет або просто на вулиці пройшло ваше перше знайомство, хлопець на першому побаченні повинен стати ініціатором. Якщо при першій зустрічі він не знає, куди піти, то він або іноземець, або подальше знайомство і спілкування йому не цікаве!

Не думайте, що кохання через інтернет — доля невдах, сміливо знайомтесь і заводьте віртуальні романи!

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!