Вхід Реєстрація
Любов і відносини

Сварки на самому початку відносин? Як пройти цей етап?

12 березня 2018, о 13:23

Всі чоловіки та жінки, так чи інакше, стикаються з певним труднощами у відносинах. Спочатку, здається що все прекрасно, що це ідеальні відносини. Проходить декілька днів і починається суперечки і навіть доходить до скандалів та істерик. Чому так відбувається? 

Треба завжди пам’ятати про те, що всі люди різні. Це відбувається тому що є місце конфлікту інтересів. Вийти з відносин — легше всього. Але можна просто зрозуміти деякі принципи відносин та підібрати більш успішну стратегію взаємодії. 

По-перше, сварки та непорозуміння — НОРМАЛЬНЕ явище в людському світі. Тим більше у близьких стосунках, коли дві різні людини раптово починають спільне життя. Жінки та чоловіки дуже різні за своєю природою. Очевидно, що ця «різність» може визивати певні конфлікти. Не буває ідеальних людей, тому треба набратись терпіння та сумлінно будувати відносини. 

Сварки — наслідок «притирання» характерів. 

Якщо ж між вами нічого не змінюється, задумайтеся про те, чи та людина поруч з вами. Можливо припинити відносини через сварку? Часто буває так, що сил терпіти людину вже просто не залишається і єдиним логічним варіантом здається розставання. Це найпростіше рішення проблеми, але не замислювалися ви про те, яка ймовірність того, що з іншої людиною у вас все не буде точно так же? 

Психологи кажуть, що для того щоб відносини між чоловіком і жінкою були якісними і нормальними необхідно перечекати початковий етап. Але у багатьох не вистачає терпіння, що і призводить до розставання. Постарайтеся певний час не звертати уваги на сварки і скандали, почекайте, поки відносини між вами нормалізуються. Не забувайте про те, що перервати відносини ви можете в будь-який зручний для вас момент.

Повага до «простору» іншої людини — гарантовано задає правильний ритм у будь-яких відносинах. 

Всі люди мають право на внутрішню свободу, свої інтереси. Це і робить нас щасливими. Пари не повинні контролювати та нав’язувати один одному свої інтереси. Не треба вчити свого «партнера» що йому любити, робити і куди дивитись. Не нав’язуйте спільний час! Це вбиває відносини. Підтримуйте почуття комфорту вашого партнера, дайте йому свободи. Відносини — це також вміння «відпочивати один від одного. 

Завжди шукайте альтернативи. 

Якщо ви не знаєте, як припинити нескінченні сварки, то шукайте альтернативні методи їх вирішення. Наприклад, ваше небажання йти на сварку — значно зменшує шанси її виникнення.  Не підвищуйте голос, намагайтесь все вирішувати спокійно. Проявляйте м’якість, будьте більше гнучкі. З іншого боку — не давайте собою маніпулювати. 

Емоції, які дуже часто є причиною сварок, не завжди правдиві. Не треба повністю ототожнюватись з ними. Коли ви «переповненні», не треба рубити згаряча. Дайте собі можливість охолонути, прийти до теми. А потім — на «свіжу» голову вже можна вирішувати питання. 

Дотримуйтесь емоційної гігієни. Не треба «забруднювати» негативом свого партнера. Негатив сам піде завдяки вашому спокою та спостеріганню за собою. 

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!