Вхід Реєстрація
Любов і відносини

Сексолог дала вісім порад тим, хто шукає кохання в інтернеті

12 березня о 16:19

Ось вісім порад, як ефективно і безпечно шукати партнера в інтернеті:

1. Переконайтеся, що ви готові

Якщо ви не готові зустрічатися, побудувати здорові стосунки у вас не вийде. Ви повинні відчувати себе щасливим і впевненим у собі. Якщо ви все ще відчуваєте злість або біль після минулих відносин, почекайте трохи. Ви повинні бути відкриті, позитивно налаштовані та готові до нової пригоди. Якщо вам складно досягти відповідного стану, можливо, варто задуматися про відвідини психолога.

2. Як слід підготуйтеся

В інтернеті існує безліч сайтів знайомств. Перш ніж реєструватися десь, проведіть дослідження і оберіть, який з них підходить вам найбільше. Є сайти, за користування якими треба платити, а є і безкоштовні.

3. Заручіться підтримкою друзів

При заповненні профілю на сайті і виборі фото попросіть когось із друзів допомогти вам. У цій справі потрібна об'єктивна точка зору. Якесь фото може здаватися вам ідеальним, але друг буде іншої думки. Довіртеся йому. Вам може здатися, що ви написали дуже привабливий короткий опис, але зі сторони він буде виглядати занадто зарозумілим або, навпаки, сором'язливим. Можливо, там занадто багато написано про дітей і дуже мало - про вас. Дайте цей текст кільком друзям на перевірку.

4. Уникайте кліше

Ви зрозумієте, коли прочитаєте, що інші пишуть про себе на сайтах знайомств. Занадто багато там людей, які «люблять довгі прогулянки по пляжу», «обожнюють театр, хороші ресторани і екзотичні подорожі». Що б ви не написали, переконайтеся, що це точно передає ваші цінності, цілі і спосіб життя, адже це саме те, що відрізняє вас від інших.

5. Не обмежуйте свої можливості

Будьте розсудливими, відповідаючи на питання про те, що ви шукаєте партнера. Деякі сайти запитують про "камені спотикання", тобто речі, які вас ні в якому разі не влаштовують. Якщо ви зробите свій список занадто довгим, він буде обмежувати ваші можливості. Включайте в нього тільки абсолютно необхідні речі (наприклад, викиньте вимогу про те, що ваш партнер повинен мати як мінімум ступінь магістра, але збережіть пункт про те, що не зможете зустрічатися з курцем).

6. Забезпечте себе

Коли знайдете когось, у кому ви зацікавлені - чи цей хтось знайде вас - будьте обережні. Хоча б на початковому етапі розмовляйте по мобільному і не давайте свій домашній телефон, який може бути пов'язаний з вашою адресою. Для першого побачення, зустріч в безпечному громадському місці, наприклад, в кафе - ідеальний варіант. Поки ви не пізнаєте людину краще і не будете впевнені, що він той, за кого себе видає, не дозволяйте йому підвозити вас або навіть проводжати вас до машини, якщо місце відлюдне. Хоча більшість людей нічого поганого не хочуть, краще не ризикувати.

7. Не поспішайте

Одна з переваг онлайн-знайомств - можливість познайомитися з людьми, яких ви ніколи не зустріли б в іншому випадку, одночасно є недоліком. Оскільки вони приходять з-за меж вашого кола знайомств, ви не знаєте людей, які можуть поручитися за них. Таким чином, ви повинні бути дуже обережні. Не варто автоматично довіряти всьому, що людина говорить вам, незалежно від того, наскільки щирим він або вона може здатися. Знадобиться багато часу, щоб ви дійсно впевнені, що цей чоловік той, за кого себе видає, а його наміри чесні. Але і ви повинні бути чесними щодо того, чого ви шукаєте. Деякі знайомляться онлайн тільки для того, щоб добре провести час, але інші (більшість, як мені здається) шукають серйозних відносин.

8. Будьте терплячі

Може знадобитися чимало часу, щоб зустріти свою половинку. Деяким щастить відразу: вони знаходять ідеальний варіант, почуття взаємні, відносини стають серйозними. Але є багато тих, кому так не щастить: вони зустрічають людей, у яких не зацікавлені, або людей, які не зацікавлені в них. Вам може знадобитися випити дуже багато чашок кави, поки ви зустрінете правильну людину. Але якщо ви продовжите намагатися, ви обов'язково її знайдете - рано чи пізно.

 

 

 

 

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!