Вхід Реєстрація
Любов і відносини

Розрив стосунків. Як пережити важкі моменти у житті?

18 жовтня 2019, о 10:48

Розрив відносин – болюче б’є по тих парах, які мають довготривалі стосунки. Рано чи пізно хтось може стати ініціатором розриву. Неважливо, хто вирішив першим кинути партнера - хлопець чи дівчина, але  в будь-якому разі потрібно почати нове життя. Для тих, хто вирішив залишитися одним, хочемо порадити наступне:

Якщо ж реанімувати відносини не можливо, але як про це сказати?

Ні хлопець, ні дівчина не люблять коли моменти розриву повідомляють через смс чи у соціальних мережах. Звісно, партнера можна зрозуміти, адже таку новину важко повідомити у вічі. Краще, наберіться сили і скажіть все як є, без вигадувань та перебільшень.

Не говоріть: «Нам потрібно відпочити одне від одного».  Ви самі знаєте, що це не правда, не накручуйте самі себе. Не бачите майбутнього з хлопцем чи дівчиною скажіть про це. Хочете відпочити – їдьте у подорож.

Ви вирішили, що почати відносини знову вже ніяк не можливо і вирішили розповісти про це партнеру. Перш за все, розпочніть розмову з причини Вашого рішення, щоб потім не було лишніх претензій.

Після розриву будьте недоступними до своїх колишніх партнерів. Чому? Тому, що кожного разу при Вашій зустрічі Вам доведеться вислуховувати про те, як було все класно. Аби не розчулитися краще будьте добрими, але холодними.

Пам’ятайте, що ці відносини не останні у Вашому житті. Який розрив не був  би важким, а життя продовжується, і все, що робиться – робиться на краще.  Сьогодні важко, але завтра Ви обов’язково знайдете собі нове захоплення та кохання. Головне – не зациклюватися на минулих подіях.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!