Вхід Реєстрація
Любов і відносини

Романтика у стосунках

10 липня 2017, о 12:13

У минулих століттях залицяння до дівчини було вельми романтичною подією. Хлопці повинні були писати листи з віршами та відправляти своїм супутницям, які, згораючи від цікавості, розкривали конверт. Однак пошта - це дуже незручне засіб комунікації, тим більше що в сучасному світі це було б вкрай не доречним. 


Нам повезло народиться в епоху інформаційних технологій, коли вам потрібно лише кілька хвилин, щоб зв'язатися зі своєю коханою.  Тепер люди можуть дарувати романтику своїм другим половинкам кожну годину за допомогою СМС і телефонних дзвінків. Однак дещо з минулих епох в сучасній романтиці все таки залишилося. Наприклад, читаючи середньовічні романи, ви можете не раз побачити фразу "Я б для тебе зірку з неба дістав!" від лицаря, який визнається в любові своїй принцесі. І правда, що може бути прекрасніше, ніж втілити ці слова в реальність і подарувати своїй коханій сертифікат на "Придбання зірки". Сьогодні навіть можна подарувати "шматочок місяця", на якому ви і ваша кохана вічно будуть щасливі. Однак якщо ви не маєте в своєму розпорядженні стільки коштів, щоб купувати космічні об'єкти, то можна піти іншим шляхом. 

Абсолютно неважливо, скільки грошей ви вкладете в сюрприз для коханої, головне це те, наскільки ви будете оригінальні і при цьому прості. Спробуйте взяти балончик з фарбою, що світиться і намалювати там зірки і місяць. Кожному буде приємно щодня засипати в романтичній обстановці. Або як буде приємно вашій другій половинці після чашки ранкової кави споглядати з вікна свого будинку банер зі словами «доброго ранку, кохана» або «Ти найдорожче в моєму житті». Великих витрат це не вимагає, проте будь-яка, навіть найвибагливіша, дівчина буде рада такому сюрпризу. 

Якщо ваш бюджет ну дуже сильно обмежений, то варто проявити фантазію. Наприклад, якщо ваша дівчина добирається на роботу пішки, то ви можете по шляху розклеїти яскраві оголошення, на яких ви напишите про свої почуття. А що може бути краще, ніж замовити вашу улюблену пісню вранці на радіо, коли вона стоїть в пробці?  Зміст вашого сюрпризу залежить тільки від вашої фантазії і почуттів і якщо ці почуття щирі, то можна не турбуєтися, що подарунок не сподобається, адже кожна людина любить, коли їй кажуть про те, що до неї відчувають. 

Абсолютно неважливо як ви проявляєте свої почуття, головне це максимально точно їх передати. Варто розуміти, що всі подарунки і сюрпризи другорядні, коли ваші серця б'ються в унісон і ви розумієте один одного без слів
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!