Вхід Реєстрація
Любов і відносини

Ревнощі - підступна супутниця любові

1 червня 2017, о 09:35

Одним із найбільш некерованих емоційних станів людини є ревнощі. Суть цього почуття полягає в тому, що людина не може допустити і думки, що вона не єдиний в інтимному житті свого партнера.

У цьому багатоликому почутті сконцентровані тривога, гнів, сумнів, ненависть, злоба, підозрілість, відчай, ображене самолюбство і нескінченний душевний біль. А народилося воно, ймовірно, тоді, коли на зміну полігамії, багатошлюбність, прийшла моногамна сім'я - союз одного чоловіка з однією жінкою і любов стала набувати рис, більш значущих, ніж просто статевий потяг.

Зазвичай чоловіки ревнують значно більше, сильніше і безпідставніше, ніж жінки. І це не дивлячись на те, що самі вони зраджують частіше, ніж їхні дружини. Серед чоловіків зрад приблизно в три рази більше. Цікаво і те, що, чоловіки як правило, зраджують "просто так", "з інтересу", жінки ж, якщо вони роблять це, дійсно піддаються неприборканому почуттю кохання.

Найчастіше це нездоланне почуття володіє молодими, ще не обтяженими життєвим досвідом, людьми. Серед чоловіків пік ревнощів припадає на 40-річний вік.

Ревнощі - почуття природне. Але вся складність цього явища полягає в тому, що, як ніяке інше почуття, воно здатна приймати неприродні, гіперболічні, потворні форми. Іноді вона доходить до афекту і навіть перетворюється на серйозну хворобу. І якщо в допустимих межах ревнощі охороняють і захищають сімейний союз, то, виходячи за рамки дозволеного, вони перетворють життя подружжя в болісну нескінченну муку.

Жінка повинна відчувати явні ознаки наближення агресії. У тому випадку, якщо її чоловік починає бити тарілки, ламати стільці, кидати слухавку, їй не слід нагнітати обстановку. У такій ситуації краще піти з дому, залишивши чоловіка одного заспокоїтися. Вона може перечекати якийсь час у подруги, матері, сусідів.

Іноді ревнивець здатний перетворити свою дружину в сіру, затюкану істота, щоб тільки ніхто на неї не дивився. У подібній ситуації дуже важливо наполягти на своєму. Але робити це тактовно, безболісно. Немає необхідності виправдовуватися в тому, що ви не збираєтеся йому зраджувати. Краще переконати його в своєму ніжному, найглибшому і незмінному почутті до нього, скажіть, що вам хочеться бути спокусливою лише для нього, тому ви і доглядаєте за собою.

Жінки ревнують особливо болісно, ​​виплескуючи часом це почуття в недозволенних, безглуздих формах. Якщо у чоловіків агресія частіше буває спрямована на підозрювану в зрадах дружину, то у жінок - на суперницю. Ревнощі вибухонебезпечні, з ними жартувати не можна. Це і справді, кажучи словами Шекспіра, "чудовисько з зеленими очима, глумиться над своєю здобиччю". Ні в якому разі не прислухайтеся до нашіптування ревнощів, виганяйте з себе те підступне, руйнівне почуття. Не влаштовуйте скандалів і сцен, утримайтеся від грубості. Якщо ви будете більш м'яко і тактовно висловитесь, то це вас позбавить від власного приниження, зробить явними погляди вашого чоловіка і дасть йому зрозуміти, що він заподіює вам біль.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!