Вхід Реєстрація
Любов і відносини

Ознаки того, що відносини вже не врятувати

23 травня 2019, о 09:54

 

Якщо ви постійно боретеся за ваше щастя, то це вже не любов: це війна. І, можливо, саме вам варто стати тим, хто першим підніме білий прапор і припинить цю нікому не потрібну битву.

Навіть найміцніші стосунки незмінно переживають кризи. Іншого просто не буває. Кризи і труднощі - це норма, більш того, найчастіше це і є найважливіший етап ваших відносин, вчасно розпізнавши який, ви надалі зможете побудувати найміцніший союз на світлі.

І все ж у любові теж є хвороби, які неможливо вилікувати. Рано чи пізно здоровий союз все-таки повинен переходити в автономний режим, і якщо ви вже не один рік б'єтеся за те, щоб просто зберегти ваш роман на плаву, то, можливо, у вашому човні любові утворилася пробоїна, ліпити яку вже немає сенсу.

Ви обмежуєте себе (у всьому)

Компроміс - велике досягнення людства, і, звичайно, якщо ви готові взаємно жертвувати власними інтересами заради вашого загального блага, то це гідно тільки поваги. Зрештою, ніхто з нас не має ілюзій щодо того, що кожен проведений день разом - це рай на землі.

І все ж наївно думати, що компроміс - це панацея від усіх проблем. Зрештою, в будь-яких відносинах є риса, коли поступки більше не йдуть на благо вашому союзу. І тут мова йде, перш за все, про ситуацію, коли вам доводиться обмежувати себе як особистість і робити те, що вам огидно, не властиво і, з вашої точки зору, аморально. Це, виходить, вже не компроміс, а безмовне і беззаперечне підпорядкування. Якщо ж ви живете в такому режимі з самого початку вашого роману, то, можливо, вам варто або звернутися за професійною допомогою, або просто визнати, що ви не пара.

Ви не відчуваєте задоволеності від відносин

Відносини неможливі без взаємних очікувань. Вступаючи в любовний союз, ми завжди чогось чекаємо: щастя, взаємного успіху, достатку, комфорту, зрештою. Але якщо ви вже давно не відчуваєте в вашому романі нічого, крім тотальної незадоволеності - то це ознака нездорових відносин.

Важливо усвідомити, що в здорових відносинах люди можуть злитися, але вони не повинні відчувати фундаментальну образу і невдоволення тим, що відбувається навколо. В іншому випадку все це буде більше схожим на вічну кабалу, ніж на союз двох люблячих сердець.

Ви не переносите товариства один одного

Ось вже точно парадокс: в соцмережах або на словах ви - душа в душу, а як тільки залишаєтеся наодинці - суцільне збентеження, конфлікти, а то і зовсім повна огида. Начебто між вами провели невидиму межу, перейти яку - все одно що ступити на мінне поле.

Дивно, але багато розведених пар часто, згадуючи про свої колишні стосунки, схильні визнавати, що радісних моментів в їх спільного життя було куди більше, ніж нещасливих. А що в цьому випадку робити тим, хто апріорі не може перебувати поруч один з одним? Ваші спільні спогади ілюзорні, а будь-які намагання зробити їх реальними призводять до скандалів і краху. Як не крути, а в стосунках важлива сумісність, і якщо - мільйони спроб по тому - її все ще немає, то це привід серйозно задуматися про ваше майбутнє.

Ви вичерпали душевні сили

Після чергового рейду по психологах і коучах по відносинах, ваш роман все ще продовжує вселяти в вас почуття тотальної незадоволеності і втоми, і після стількох практик по оздоровленню відносин ви досі відчуваєте себе нелюбою і непотрібною.

Якщо вам знайомий це стан, то, можливо, вам варто згадати, якою людиною ви були до того, як вступили в ці відносини. Якщо раніше ви були сильнішою, щасливішою і відчували себе більш бажаною і спокусливою - то, швидше за все, цей роман руйнує вас як особистість (і як жінку в тому числі). Бути нещасною і пригніченою - це просто протиприродно, і такого вже точно не може бути в здоровому і самодостатньому союзі двох дорослих людей.

Ви відчуваєте себе рабинею положення

Відносини завжди вимагають певних зусиль, це правда. Але що ще важливіше, так це те, що вони вимагають участі з обох сторін. «Працювати» завжди повинні обидва партнери, які приймають один одного такими, якими вони є, і готові проводити довгі години, щоб подолати всі виникаючі в їхньому роман труднощі.

Любов - це не рабство. Ніхто не повинен чекати від вас, що ви, як Попелюшка, будете поодинці стежити за кожним закутком вашого союзу, щоб ви обидва могли жити в мирі та злагоді.

Ніколи не відчувайте провину, якщо ви вже не можете врятувати потопаючий корабель. Вже коли ви обидва задихаєтеся, а ваші спроби врегулювати становище ні до чого доброго не привели, то, можливо, настав час визнати, що ви обидва маєте право на щастя з кимось іншим - таке, де немає місця для неповаги, страждань і принижень. Такого, де люди будуть приймати один одного повністю і будуть готові працювати над своїм союзом разом, як одна команда.

 

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!