Вхід Реєстрація
Любов і відносини

Ознаки того, що пора із ним попрощатись

10 квітня 2019, о 11:18

«Ще не час», «потрібний момент не прийшов», «я не готова до сімейного життя» - все це ми говоримо аби виправдати небажання виходити заміж. Ви ніколи не замислювалися про те, що це зовсім не спрага вільних відносин, а відсутність любові?

Насправді звикнути можна майже до всього, крім життя з чоловіком, якого ви розлюбили. У спробі не помічати очевидного ми часто вмовляємо себе, що все ще можна виправити і видумуємо різноманітні причини, які насправді свідчать про те, що відносини краще завершити.

«Я просто дуже втомилася»

Це наше улюблене пояснення. Ми більше не хочемо інтиму, тому що «я так втомилася на роботі». Насправді ми не хочемо його, тому що ми втомилися від конкретного чоловіка. Це відсутність енергії змушує нас лягати спати окремо, тому що тепер будь-який дотик здатний викликати роздратування. Ви ніколи не замислювалися про те, чому ви перестали обніматися? Відсутність потреби в обіймах - не ознака втоми. Якщо вам добре, ви не втомлюєтеся. Тобто, звичайно, робота, діти - та що завгодно ще - не можуть не накласти свого відбитку і, тим не менш, невже у нас не залишилося б сил в кінці важкого дня, щоб пригорнутися до широких грудей свого захисника?

«Це все зима» (та інші варіації пір року)

Взимку, а інколи й восени чи навесні, нам притаманно відчувати своєрідну апатію, розчарування та безсилля. Часто жінки просто не бажають навіть виходити, а тільки лежати під ковдрою і плакати. Знайти причину своїм сльозам важко. Але тут слід усвідомити, що справа не в зимі, і не в будь-якій іншій порі року. І навіть не в депресії, яка, на жаль, стала хворобою сучасності, попри більш ніж несерйозне ставлення до неї. Річ у тім, що зима закінчиться, а плакати ви не перестанете, якщо постійно перебуваєте пліч-о-пліч з чоловіком, якого ви розлюбили.

«Закоханості властиво проходити, це не привід розходитися»

Так, ейфорія від закоханості згодом згасає, але все інше, що для вас є цінним у відносинах, має залишатися. Якщо крім неї зникли й інші емоції, теплота і довіра між партнером і вами, то справа зовсім не в тому, що почуття притупилися.

«У нас просто партнерські відносини»

Нині модно вважати, що партнерство - запорука щасливих сімейних відносин. Звичайно, якщо ваш майбутній чоловік стає для вас ще й товаришем, то залишається тільки радіти. Але от якщо так зване партнерство - єдиний привід триматися разом, задумайтеся, а чи варто триматися в такому випадку взагалі? Дружба ще ніколи не була приводом для весілля.

«Відносини простими не бувають»

Звичайно, у відносинах бувають різні періоди - іноді ми живемо в гармонії, іноді хочеться забрати валізу з речами та поїхати, щоб ніколи більше не бачити цього чоловіка. Однак над цим всім є щось більше - наявність або відсутність щастя. І це єдине, що по-справжньому має значення у відносинах. Задайте собі питання: «відчуваєте ви щастя від того, що з вами поруч Він?». І дайте відповідь на нього чесно - так чи ні. Врахуйте, що «все нормально», «напевно, щаслива» або «іноді так» - кажуть про те, що птах щастя полетів із ваших відносин. Не можна бути «трохи» або «наполовину» щасливою.

Чи подобається вам прокидатися зі своїм чоловіком в одному ліжку? Як змінюється ваше самовідчуття, коли ваш партнер поруч (і чи змінюється взагалі)? Чи подобається вам вимовляти його ім'я? Або вам давно стало все одно? Іноді ми звикаємо до відносин так сильно, що перестаємо задаватися цими маленькими, але важливими питаннями - індикаторами щастя.

«Мені вже не 18, щоб так розкидатися чоловіками»

У сучасному суспільстві багато хто з нас все ще відчуває на собі вплив стереотипів, пов'язаних з віком. Ми або занадто молоді, або вже недостатньо юні для будь-якої діяльності або сфери, яка представляється вам привабливою. Прямо зараз забудьте про те, що не можна вибиватися із загальноприйнятих рамок.

А наступного разу, коли ви відчуєте неясне почуття провини перед батьками, подругами та навіть вашим «наполовину» чоловіком, подумайте про те, чи не будете ви винні в першу чергу перед собою, якщо заведете сім'ю і дітей з людиною яку не любите?

«Я дуже багато вимагаю»

Відчувати себе коханою - це не вимога, а те, що незмінно супроводжує щасливе спільне життя. Якщо ваші «вимоги» полягають лише в тому, щоб відчувати турботу, підтримку та опору, то не варто мучити себе думкою: «Я занадто багато від нього хочу».

«Він мене любить» (він хороший / він перспективний / він господарський / у нас будуть гарні діти)

А ви самі любите його? Поставте це запитання самій собі, перш ніж повторювати сталі ідеї про чоловіка, який повинен любити жінку більше, ніж вона його. На життєвих благах далеко не заїдеш, а далека перспектива, що коли-небудь він стане багатим і знаменитим зовсім не привід терпіти та чекати.

«Але ж колись було добре»

Якщо колись було добре - зовсім не означає, що так буде завжди. Думати, що пам'ять про минуле здатна реанімувати сьогодення, - нечесно по відношенню, в першу чергу, до самої себе. Минуле пішло, і спасибі йому за ті чудові моменти. Бережіть свої спогади, посміхайтеся їм, але не тягніть їх з собою в майбутнє. І, звісно ж, не намагайтеся зберегти відносини тільки в ім'я минулого.

 

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!