Вхід Реєстрація
Любов і відносини

Нерівні стосунки: що зводить з розуму молодих хлопців від жінок старшого віку

3 квітня 2020, о 15:04

Зараз нікого не бентежить, якщо жінка старша за обранця на п'ять-вісім років.

За статистикою, третина жінок у віці за 35 зустрічається з чоловіками, які молодші за них на 7-10 років і більше.

Незважаючи на загальний скепсис і осуд, нерівний в сенсі віку роман може стати найщасливішим часом в житті. Причому, як не дивно, для обох партнерів.

Згідно з опитуваннями, проведеними психологами, молоді чоловіки зізналися, що саме їх зводить з розуму в стосунках зі зрілими дамами, передає Ліза.

Що в цій парі точно буде відмінним, так це секс. Зріла жінка – ідеальна партнерка для молодого хлопця, адже у чоловіків пік статевої активності – до 30 років, а у жінок – після 30 (причому більшість пані не заспокоюються аж до клімаксу, а то і після нього). Тому градус пристрасті буде позамежним. Не те що з ровесниками.

Чоловіки "за сорок" замість сексу охочіше підуть в кіно або на риболовлю, забувши, що партнерка в сорок п'ять – ягідка знову. І що їй треба догоджати не тільки комедіями і юшкою. Молода дівчина теж може проігнорувати сексуальні заклики партнера-ровесника – її лібідо ще спить: вона ніби й не проти, але і не особливо за. І обираючи між сексом і кіно, теж, швидше за все, обере кіно.

Зате жінка у віці охоче підтримати еротичні фантазії молодого партнера, та ще й підкине пару своїх ідей. У сексі доросла жінка поводиться розкутіше, ніж молода дівчина. У ліжку вона активна, вправна і невтомна, що приводить у захват її партнера. А вже коли він бачить, яку насолоду вона отримує від його ласк, йому хочеться обсипати ними обраницю більше і більше.

Стиль, доглянутість, заздрість оточуючих

Як зізнаються молоді коханці, їх подруги старші завжди відмінно виглядають, впевнені в собі, вміють виграшно себе подати. У цьому вони вигідно відрізняються від закомплексованих ровесниць, які вічно переживають з приводу ваги, прищів і по півдня обирають, що надіти на побачення. Крім того, статусна жінка відразу піднімає авторитет молодого чоловіка в очах його ровесників.

Жінку зв'язок з молодим омолоджує краще уколів краси, спортзалу і підтяжок разом узятих. По-перше, приємно усвідомлювати, що ти в 40 можеш закрутити голову 25-річному. По-друге, викид статевих гормонів стимулює утворення речовин, що перешкоджають появі зморшок. Крім того, сексуально активні особистості активні і в житті: у них здоровіше серце і судини, вони частіше посміхаються і менше схильні до стресів і депресії. Роман з молодим – щось на зразок комплексного антиейдж-догляду, приємного та корисного.

Цікаве спілкування, допомога і підтримка

Зріла жінка, як правило, цікава співрозмовниця. Вона не вимагає, щоб з нею носилися, як з маленькою дівчинкою, вона володіє витримкою, вміє ставитися до ситуації з гумором, може вислухати, підбадьорити, підказати щось корисне.

Отже її обранець не в накладі – йому приємно усвідомлювати, що ним зацікавилася розумна, красива, успішна жінка і завдяки йому виглядає щасливою і молодою. До того ж його партнерка ще і відданий друг – зрозуміє, підтримає, допоможе.

Легкість стосунків

Цей привабливий бік стосунків з дамою (трохи) старше відзначили 80% респондентів. І, головне, таку думку поділяють і дами: чоловік, який молодший за вас, не буде постійно дорікати, наставляти вас на "шлях істинний" і всіляко обмежувати ваші дії. Він ставиться до життя набагато простіше, тому разом з таким буде веселіше і простіше.

Які довгострокові прогнози таких відносин? Статистика говорить про те, що 53% шлюбів, в яких є ровесниками чоловік і дружина, вже через пару років розпадаються. Особливо це властиве молодим парам. А в Західних країнах нерівні шлюби, де жінка старша за чоловіка на 10 (і більше) років, вже давно вважаються нормальним явищем і це навіть модно. В середньому, такі стосунки тримаються п'ятнадцять років. Але є пари, які живуть разом і 20, і 30 років.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!