Вхід Реєстрація
Любов і відносини

Неочікувані ознаки, що у стосунків немає майбутнього

8 квітня 2019, о 15:31

Як правило, коли ми вступаємо в серйозні стосунки, то сподіваємося, що вони триватимуть довго. Але чи можна передбачити той термін, який вони проіснують в дійсності? Дослідники намагалися відповісти на це питання протягом багатьох років і виявили, що за деякими - на перший погляд, абсолютно банальними речима, також можна передбачити, що ваші стосунки навряд чи протривають довго.

1.Запаморочлива пристрасть і сильна прихильність на початку відносин

Результати дослідження, опублікованого в Journal of Personality and Social Psychology, говорять про те, що партнери, які надмірно прив'язані один до одного з самого початку, дуже часто згодом розходяться. Річ у тім, що коли пари виявляють свої почуття занадто інтенсивно, це може бути компенсацією інших речей, яких дійсно бракує їхнім стосункам.

Насправді, в достатку обіймів і поцілунків немає нічого поганого, якщо це щирі пориви почуттів. Однак важливо при цьому розуміти, що з їх допомогою ви не намагаєтеся ігнорувати існуючі проблеми.

Також аналітики даних про програму знайомств Badoo, акцентували увагу на тому, що пристрасть в будь-яких відносинах з плином часу згасає. Це природний процес. Більшість людей сприймає «медовий місяць» своїх відносин і його завершення адекватно. Зазвичай це не драматичний кінець, а закономірний етап. Але якщо ваші відносини були надмірно інтенсивними на самому початку, вам здається, що «медовий місяць» різко обірвався - ви переходите від однієї крайності в іншу. Відносини таких пар дуже рідко переживають цю межу без розривів.

2. Абсолютно безконфліктні відносини

Відносини партнерів, які взагалі не лаються або залагоджують розбіжності надто швидко, зазвичай не тривають довго. Опитування, проведене соціологами, показало, що пари, які «ефективно з'ясовують стосунки», в 10 разів щасливіші за тих, які вважають за краще замовчувати свої проблеми. І цьому є своє пояснення. Припустимо, з кращих спонукань - наприклад, щоб не роздмухувати конфлікт - ви робите вигляд, що погоджуєтеся з партнером, хоча внутрішньо хочеться сказати «ні», або пропонуєте відкласти вирішення питання до більш відповідного моменту. Що відбувається насправді? День за днем ​​між вами зростає дистанція, яка одного разу перетвориться в глуху стіну нерозуміння. Зрештою, не можна підтримувати гармонійні відносини там, де немає спілкування. А ефективні суперечки - це теж частина комунікації.

3. Ви вважаєте, що партнер - ваша «доля» (на основі ідеальної сексуальної сумісності)

Якщо у вас прекрасне інтимне життя, і ви починаєте думати, що ви знайшли свого ідеального партнера, це може бути ознакою того, що ви не будете насолоджуватися таким приголомшливим сексом занадто довго, кажуть сексологи. Звичайно, чудово знайти людину, з якою у вас багато спільного (в тому числі, хороша сексуальна сумісність).

Однак згідно з багатьма дослідженнями, ті люди, які вірять в те, що відповідний їм в інтимному плані партнер - це їх «доля», набагато частіше розчаровуються в стосунках (включаючи їх сексуальну складову) в подальшому. І все ж тут є тонка грань. Протилежна перспектива зазвичай чекає тих, хто вірить в «сексуальний розвиток», тобто усвідомлює, що інтимне життя - також як і відносини в цілому - вимагає постійної роботи над собою. Так що надавати великого значення тому, що відбувається в спальні, - зовсім не погано. Але важливо вміти правильно до цього ставитися.

4. Постійні сварки через справи по дому, які ніхто не хоче брати на себе

Суперечки з приводу розподілу хатніх обов'язків можуть здатися дрібницею, адже вони знайомі багатьом парам, які живуть на одній території. Подібні ситуації часто обігрується в гумористичних телепередачах і фігурують в анекдотах. Однак їх типовість не скасовує того, що постійні сварки на ґрунті хатніх справ - тривожний сигнал для будь-якого союзу.

Згідно з дослідженням Гарвардського університету 2016 року, кожен четвертий американець стверджує, що «розбіжності з питань хатнього господарства» стали основною причиною, через яку він вирішив подати на розлучення. Коли втомлені пари повертаються з роботи, то нікому з них, зрозуміло, не хочеться виносити сміття або мити посуд. Але ці справи просто необхідно комусь робити. Якщо партнерам не вдається домовитися про розподіл хатніх обов'язків, то перспективи розвитку у таких відносин практично немає.

5. Відсутність вищої освіти

Дослідники з Національного центру статистики охорони здоров'я виявили, що майже 80% жінок, які мають вищу освіту, можуть розраховувати на те, що їх шлюби триватимуть не менше 20 років. Така ж доля чекає тільки 40% жінок з середньою освітою. Експерти переконані, що результати нерозривно пов'язані з фінансовою безпекою - суміжні дослідження довели, що жінки, які мають ступінь бакалавра, як правило, відчувають велику фінансову захищеність, ніж ті, які не мають університетського диплома. В результаті вони відчувають менший стрес через гроші і можуть вкладати більше сил і енергії в стосунки.

 

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!