Вхід Реєстрація
Любов і відносини

Як визначити потенційного сімейного деспота

20 листопада 2020, о 17:03

Прагнучи знайти собі супутника життя, багато жінок вдаються до допомоги Мережі. Пошук знайомств через інтернет зручний. Але реальні зустрічі часто розчаровують. Особливо прикро, коли інтернет-знайомий, з яким, здавалося, вдалося створити сімейну пару, виявляється домашнім агресором. Так чи складно розпізнати деспотичну особистість, покладаючись на текст, який ви бачите в інтернет-чаті?

Визначити потенційного сімейного деспота досить легко ще на початковому етапі — в процесі інтернет-спілкування. Які ж це ознаки?

Ваш знайомий нетерплячий, вимовляє вам за те, що ви не відразу відповідаєте на повідомлення, хоча перебуваєте в Мережі, сердиться за те, що прислав смску, а ви не кинули все і не побігли перевіряти повідомлення.

Любить додавати текст повідомлень смайликами, що виражають негативні почуття і агресивні наміри.

Схильний викладати при спілкуванні пишномовні похмурі думки, іноді — ірреальні, що діють на психіку як щось незрозуміле, злегка лякаюче. А якщо ви перепитує, що він мав на увазі, то отримуєте поблажливе повчальне роз'яснення, після чого ви відчуваєте себе дурною і недалекою людиною.

Постійно запевняє у власній чесності, клянеться, що "так і було", занадто часто вживає слова: "чесне слово", "обіцяю", "клянуся", "я кажу чисту правду" тощо.

Ображається або "виходить з себе", якщо щось йде не за наміченим ним планом.

Схильний до закидів, у відповідь на прохання вибачити, продовжує демонструвати невдоволення, холод, зневагу, намагається "вколоти" і маніпулює почуттям провини.

Не схильний до жартів, виявляє погане почуття гумору, злиться на іронічні зауваження.

Відгукується про людей з неприємною іронією, схильний до двозначного глузуванням, до словесних непристойностей — прихованих або явних.

Схильний судити про людей, клеїти ярлики: "їй потрібен тільки секс", "їй потрібні тільки гроші" і так далі.

Схильний до шантажу, в конфліктних ситуаціях, домагаючись свого, може пригрозити викласти інтимне листування, або надіслані інтимні фото в інтернеті.

У конфліктних ситуаціях прагне звинувачувати, ставить провокаційні питання і сам же на них відповідає, ігноруючи вашу думку, демонстративно не помічаючи ваших заперечень, питань, уточнень.

Любить, щоб перед ним вибачалися, принижувалися, а якщо ви всерйоз образилися — стає настирливим, принижено просить вибачення, забезпечуючи їх рясними клятвами.

Любить говорити про інших людей з осудом, пліткувати, "перемивати кісточки" інтернет-знайомим, акцентуючи негативну інформацію. У розмові про інших перебільшує негатив і применшує позитивні сторони, зневажливо відгукуючись про достоїнства інших людей.

Постійно скаржиться на проблеми, звинувачуючи в цьому інших людей. Виявляє схильність до гніву, прагне здатися надмірно "крутим".

Схильний похвалитися, постійно порівнює себе з кимось з максимальною вигодою для себе, свого іміджу.

Любить "сюсюкати",  і водночас — не гребує нецензурною лексикою, якщо спілкування приймає конфліктний характер.

Схильний контролювати ваш френдліст, виявляє хворобливу цікавість щодо людей з вашого кола інтернет-спілкування, ревнивий і підозрілий, використовує будь-який привід для демонстрації ревнощів.

Агресивна, деспотична особистість — завжди проблема. Не потрібно думати, що саме ви станете для агресора людиною, яку не торкнеться темний негатив, що наповнює його душу. Всі наведені вище ознаки можуть характеризувати як чоловіків, так і жінок. Звичайно, інтернет-спілкування не може повністю дати вичерпне уявлення про людину, яка знаходиться по той бік монітора. Але іноді й цього достатньо, щоб побачити, якалюдина, що претендує на знайомство і реальну зустріч, може бути в повсякденному житті. Головне — бути спостережливими, і не спокушатися.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!