Вхід Реєстрація
Любов і відносини

Чи так важливі гроші для відносин?

13 червня 2017, о 14:05

Багато людей часто комплексує, побачивши заможне життя деяких осіб. Чоловіки карають себе за те, що не мають стільки грошей, а жінки - тому що не мають багатих чоловіків. Насправді в відносинах це не грає принципової ролі, тому радимо змінити ваш світогляд, якщо вас все ж змушує червоніти ваше матеріальне становище.

Безліч багатих чоловіків не мають і половини того, що є у вашої небагатої другої половинки і мова йде не про матеріальні цінності, а про внутрішній світ. Звичайно, це може звучати банально, проте є кілька речей, в яких небагаті люди перевершують багатіїв.

Багатий залицяльник може подарувати вам діамантове кільце, покупка якого йому обійшлася легко, а бідний може подарувати вам невеликий букет троянд, через що він сьогодні залишиться без вечері. У цьому випадку важливо не те, що вам подарував залицяльник, а те, чим він готовий пожертвувати заради вас.

У жінки, що живе із заможним чоловіком, практично немає свободи дій. Багаті чоловіки можуть вважати, що жінка з ним тільки через гроші. Це поширена думка, тому протягом часу він може кидати їй якісь підозри, або звинувачувати на рівному місці.

Багатого чоловіка - легко відбити. У забезпечених людей не дуже розвинене почуття вірності, адже навколо них, як правило, буде крутитися дуже багато красивих дам, перед якими  важко встояти.

І найголовніше - матеріальне становище вашого супутника - це останнє на що ви повинні звертати увагу, бо у молодих людей, як правило, є перспективи, а якщо чоловік при цьому виявиться хорошою людиною, то це - знахідка. У вас є можливість мати і забезпеченого і доброго чоловіка. Зрештою, вам все таки не потрібен мішок з грошима.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!