Вхід Реєстрація
Любов і відносини

Чому він зраджує?

4 березня 2019, о 13:26

Практично кожна пара, одружуючись, щиро надіється на довгий, міцний та вірний шлюб. Однак, незважаючи на високі високі моральні цінності та важливість сім’ї на Галичині, подружні зради зустрічаються все частіше.
Здебільшого на зраду йдуть чоловіки. Спеціалісти стверджують, що, як правило, у подружній невірності винні обоє партнерів. Про основні причини, які штовхають чоловіків на пошуки іншої, та як цьому зарадити – ми розповімо далі.


Ще раз про халати та і бігуді


Більшість чоловіків «йдуть наліво» в пошуках кращого життя. І в цьому немає нічого дивного - адже одружувався він на прекрасній феї, готовій йти за ним хоч на край світу. Але як бути, якщо вона через якихось 5-6 років починає перетворюватися в нудну мегеру? Більш того, ця метаморфоза практично завжди супроводжується постійними сварками та суперечками. Часто жінка перестає доглядати за собою. Це й стає початком «кінця»… У всі часи чоловіків приваблювали привітні і приємні в спілкуванні жінки, і твій чоловік - навряд чи виключення з правила. Навіть якщо ти втомилася, постарайся зустріти його, прийшов з роботи, з посмішкою. Забудь про розтягнутий спортивний костюм і запраний халат і перестань розгулювати при чоловікові в страхітливій масці із зеленої глини, нехай навіть з Мертвого моря. Якщо ти хочеш нагадати йому, володарем якого скарби він є, тобі необхідно бути прекрасною у всьому.


Образ мачо зобов'язує


Згадай, як ти реготала до весілля над жартами коханого і як його друзі захоплювалися тобою, завжди готовою прийняти їх у вашому домі. За роки шлюбу ти вже вивчила напам'ять всі чоловікові байки, а його товариші тобі добряче набридли. Але, ймовірно, ти забула, що для чоловіка думка друзів часто стоїть вище здорового глузду. Він весь час намагається виглядати мачо в очах приятелів, і наявність коханки, що підтримує всі його починання, звичайно ж, може підкреслити цей образ. Щоб повернути свій авторитет, дай йому зрозуміти, що тобі не байдужі його інтереси. Навіть якщо заради цього доведеться подивитися бій Кості Цзю, захоплено вигукуючи від хуків і апперкотів. Адже що може бути цінніше за те, що дружина, мати його дітей - розкішна жінка? Тільки те, що вона ще й хороший друг! Такої конкуренції не витримає жодна суперниця.


Нереалізований романтик


Хто сказав, що жага романтики - привілей жінки? Чоловіки часом бувають набагато сентиментальнішими! Можливо, інша панянка привернула його саме тим, чого йому не вистачає у вашому житті, - вечерями при свічках і кавою в ліжко. Згадай, напевно він намагався, подарувавши тобі мереживну білизну, натякнути, що непогано б її негайно надіти. А ти, подякувавши, влізла у фланелеву піжаму і пішла спати, пославшись на втому. Ще не пізно все виправити! Готуй екзотичну паелью, купуй вино, діставай свічки і не забудь відшукати ту саму білизну - здивуй його! Жага новизни, як в сексі, так і в стосунках, - ось що часто рухає невірними чоловіками. Намагайся частіше робити йому приємні сюрпризи. Наприклад, домовся з мамою про те, щоб залишити їй дітей, і влаштуй позаплановий медовий місяць.


Око за око, зуб за зуб


Найпоширеніша причина чоловічих зрад, на думку фахівців, - помста. Можливо, ти дозволила собі недбалість по відношенню до коханого в компанії його товаришів по службі або нешанобливо відізвалася про його досягнення в колі друзів, а він це сприйняв, як образу і затаїв її. Тому немає нічого дивного в тому, що він знайшов розраду в обіймах іншої жінки, яка цінує його заслуги і вихваляє в присутності приятелів. Часто чоловік також мстить зрадою за невірність. Так що рекомендація в цій ситуації одна - будь уважна в «невинних» висловлюваннях. І ніколи не давай приводу навіть для гіпотетичних підозр з його боку.


Думка фахівця


Як розповідають психологи, за статистикою, 85% невірних чоловіків не збираються залишати сім'ю і тільки 10% одружуються на коханках. Тому, дізнавшись про зраду чоловіка, не поспішайте виставляти його геть або йти самій. Поживіть кілька днів у мами або у подруги: вам необхідно раціонально і без емоцій вирішити, що робити далі. Якщо ви абсолютно не бажаєте його прощати, подумайте, чи зможете ви жити без цієї людини і як будете це робити. Якщо ж ваше рішення - забути і пробачити зраду, ви повинні постаратися дійсно пробачити і забути - закиди і випадкові нагадування тільки ускладнять ваші відносини.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!