Вхід Реєстрація
Любов і відносини

Чому сперечатися з жінками марно — пояснили шведські вчені

6 вересня 2019, о 12:41

Жінки в змозі пригадати те, про що чоловіки давно вже забули

Немає такого чоловіка, який би не знав про те, що сперечатися з жінкою не має жодного сенсу. Жінки не просто незмінно виявляються праві, вони ще й вміють знаходити дуже несподівані аргументи для того, щоб добитися від чоловіків потрібної їм дії або рішення. Багато чоловіків, що живуть у щасливих шлюбах, переконані в тому, що їх міцні сімейні стосунки змогли відбутися завдяки тому, що вони ніколи не сперечалися з дружинами, інформує Ukr.Media.

Так чому ж з жінками не має сенсу сперечатися? Відповідь на це питання знайшли шведські вчені.

Що з'ясували вчені?

Шведські вчені проаналізували результати 617 різних досліджень, що проводилися з 1973 по 2013 рік. Таким чином, в роботі фахівців «взяло участь більше мільйона людей різних віків і соціальних статусів.

Вчені прийшли до висновку про те, що у жінок сильніше, ніж у чоловіків, розвинена епізодична пам'ять.

Це означає, що представниці прекрасної статі набагато більш уважні до деталей.

А крім цього, вони набагато точніше пам'ятають події, що відбувалися кілька тижнів або років тому. Пам'ятають жінки кожну дрібницю аж до запахів, інтонацій, міміки.

Саме тому сперечатися з жінками марно. Вони в змозі пригадати те, про що чоловіки давно вже забули.Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!