Вхід Реєстрація
Любов і відносини

Чому ми створюємо союз з неправильними партнерами?

5 квітня 2019, о 16:42

За іронією долі, вийти заміж за невідповідного чоловіка - це найпростіша помилка, яку може зробити закохана жінка, і в той же час найбільш катастрофічна. 

Ідеально сумісних людей не буває, однак, якщо володіти правильною інформацією, то можна все ж обрати такого партнера, життя із яким буде щасливим та гармонійним.

Отож, далі мова йтиме про те, як ми вибираємо не тих людей і чому ми знаходимося на порозі епохи, коли вибирати партнера потрібно головою. 

Ми не розуміємо самі себе

Опишіть, яким повинен бути ваш ідеальний партнер. Розумним? Красивим? Турботливим? Що ж, саме так і міркує більшість жінок, які перебувають у пошуку. І тут одразу криється проблема, оскільки ця ідея не має ніякого сенсу, адже вона надто розмита.

Основна проблема тут полягає в тому, що знайти підходящого партнера можна тільки лише, якщо ви самі точно знаєте, хто вам потрібен і якими конкретними якостями ця людина повинна володіти. Чому? Перш за все, тому що ви і самі недосконалі. У психіці кожного з нас є свої «таргани», і найприкріше тут те, що сильніше за все вони виявляються саме в спільному житті. Чи буде жінка бити тарілки в гніві, якщо вона живе одна? Ні: швидше за все, вона буде переживати негатив в собі. А з партнером? Буде - якщо в її голові є такий «тарган». Те ж стосується і менш очевидних аспектів. В цьому і полягає основна небезпека самотності - коли ми живемо одні, нам здається, що ми ідеальні і адекватні. Коли ми починаємо жити з кимось, ми розуміємо, що це далеко не так.

Ми не розуміємо інших

Проблема убогого самопізнання посилюється ще більше, враховуючи той факт, що інші люди - також як і ви - самі про себе знають дуже мало. Відповідно вони не поспішають розповідати всю таємницю про свій характер.

Природно, ми робимо всілякі спроби пізнати один одного ближче. Ми ночуємо один у одного, знайомимося з сім'ями і друзями, дивимося фотографії, вивчаємо інтер'єр його квартири в надії дізнатися про його прихованих рисах і пристрастях. Але, врешті-решт, це не завжди дає змогу справді пізнати і зрозуміти людину на належному рівні. 

Варто пам’ятати, що перш ніж йти під вінець, не зайвим буде дізнатися, як людина мислить, що її дратує, що заспокоює, що збуджує, що він думає про дітей, гроші, вірність і так далі.

Ми не звикли бути щасливими

Прийнято вважати, що в любові кожна людина шукає своє щастя. Але це не зовсім так. Як показує практика і численні дослідження несвідомого, в любові ми шукаємо те, що нам близьке, з точки зору нашої особистості.

Все йде з дитинства. Саме в юному віці ми дізнаємося від наших батьків, що таке любов. Правда, в дуже витонченому розумінні: так, батьки нас любили, але разом з тим, були і покарання, виховання, дистанціювання. Як правило, ми шукаємо собі партнерів, грунтуючись на підсвідомих сигналах, які залежать від особливостей нашої психіки і, звичайно ж, досвіду. 

Ми боїмося залишитися одні

Складно зберігати розум при виборі партнера, коли від самотності на душі вже скребуть кішки. Саме тоді в нашій голові і з'являється установка «аби з кимось, тільки не одна».

На жаль, ми живемо в суспільстві, коли в певному віці самотність стає чимось ганебним. Та й секс, всупереч сучасним звичаям, не так вже й легко і отримати, коли у тебе немає партнера. Відтак одиноким людям доводиться в терміновому порядку шукати собі супутника, розглядаючи шлюб як пропуск в соціальне життя, а не як шлях до душевної гармонії і людського щастя.

Ми бунтуємо проти моралі минулого 

А це вже питання людської історії. Це сьогодні шлюби за розрахунком здаються нам чимось низьким і грішним, але ж ще якихось двісті років тому вважалося абсолютно нормальним вибирати своїм дітям подружжя щоб збільшити свій сімейний добробут. Такі шлюби були жорстокою реальністю. І тепер, коли ми вільні самі вибирати тих, з ким піти під вінець, ми починаємо впадати в іншу крайність: від шлюбів з розрахунку ми переходимо до шлюбів безрозсудних.

Ми втомилися шукати «того самого»

Не кожному дано знайти свою любов з першого разу. Найчастіше перед тим, як зустріти чоловіка своєї мрії, ми проходимо через цілу купу любовних пригод: то закохуємося без відповіді, то створюємо невдалі пари, то переживаємо період тотальної самотності, то пов'язуємо себе з мерзотниками, то марно ходимо по вечірках і барах в пошуку кавалера . Не дивно, що ця низка рано чи пізно стомлює нас настільки, що нам хочеться просто вийти заміж «хоч за кого-небудь», щоб заспокоїтися і розрубати порочне коло.

Помилково вважати, що як тільки ми надягаємо обручки, ми автоматично потрапляємо в тиху гавань, де немає місця драмі. У шлюбі є все: і зради, і скандали, і страждання, і гіркі розчарування. 

Хочемо ми того чи ні, а укладаючи шлюб, варто керуватися виключно тим, чи підходить нам партнер на психологічному рівні чи ні. Якщо ні, то якою би чудовою не здавалася б нам наша любов, вона не витримає натиску «обтяжуючих» обставин, які тягне за собою паспортний штамп.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!