Вхід Реєстрація
Любов і відносини

Чому жінкам подобаються одні чоловіки і чому вони ігнорують інших

2 січня 2018, о 17:22

Залежно від обставин і самої дівчини, будь-яка з причин може бути вирішальним фактором, але це не головне. Важливим є те, що все це - симптоми чогось глибшого, чогось більш фундаментального. А ці причини є зовнішнім виразом єдиного правила для того, що подобатися жінкам.

Проблема з більшістю рад по залученню дівчат полягає в тому, що вони спрямовані на розвиток певних "мужніх рис", що ігнорують фактичні причини. Поради часто фокусуються на принципі "підробити образ", щоб обійти нездатність залучити жінок.

Деякі поради включають в себе брехню або складання липових історій, щоб зробити чоловіка більш привабливим в очах протилежної статі. Інші поради включають в себе різні необхідні зміни, за допомогою яких чоловіки можуть залучити дівчину, грунтуючись на принципі "ми дуже схожі".

Ці методи залучення можуть працювати в короткостроковій перспективі, а в довгостроковій вони, як правило, залишають чоловіка незадоволеним, тому що він відкидає того, ким є насправді, лише для того, щоб отримати дівчину, яка йому подобається.

Що дійсно потрібно для залучення жінок?

Причина, чому деякі чоловіки не можуть залучити жінок, полягає в тому, що вони не мають справжньої любові до того, ким вони насправді є. Вони не поважають себе такими, якими вони є насправді, вони не люблять своїх якостей, вони навіть не вірять, що вони заслуговують перебувати поруч з красивою, впевненою в собі жінкою. Це корінь практично всіх чоловічих проблем. Кожен повинен вірити, що він - цінних і гідний бути коханим.

Любіть спочатку тільки себе

Чому це правило так важливо? Якщо ви любите себе, ви будете щасливі і натхнені своїм власним життям, що зробить вас веселим і позитивним для всіх навколо.

Якщо ви любите себе, то ви будете впевнені, що вступаєте зі світом в діалог на рівних, а не в ролі прислуги.

Якщо ви любите себе, ви не будете ганятися за жінками або конкурувати за них, ви почнете залучати їх в своє життя, тому що ви розумієте, що ви чоловік високої цінності.

Якщо ви любите себе, ви не дозволите неминучою неприємності скинути вас вниз. Ви будете вчитися і рухатися далі.

Якщо ви любите себе, ви будете вірити, що ви заслуговуєте щасливих, повноцінних відносин.

Якщо ви любите себе, ви почнете бачити поверхневих жінок і перестанете їх вибирати, що, в свою чергу, зробить вас більш глибоким і задоволеним життям людиною.

Любов до себе породжує впевненість, відчуття безпеки, щастя і повагу до себе. Це дає вам здатність любити інших. Це дозволяє вільно виражати себе і ділитися з іншими, тому що ви більше не турбуєтеся про те, ким ви є в цьому світі.

Ви більше не боїтеся неприйняття, бо ви не дозволяєте прийняття або неприйняття іншими впливати на те, чи приймаєте ви себе чи ні.

Навчіться культивувати любов до себе, до того, ким ви зараз є, ким хочете стати, і ви почнете бачити, як жінки стікаються до вас натовпами.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!