Вхід Реєстрація
Любов і відносини

Чого чоловіки не пробачають у стосунках

10 березня 2020, о 11:42

Кажуть, коханій людині все можна пробачити. Але це не правда. Адже кохання і стосунки — це не гра в одні ворота. І є деякі образи, які ми пам'ятаємо все життя і вони отруюють наші стосунки.

1. Зрада. Жіноча зрада має іншу природу, ніж чоловіча. Жінка зраджує чи від нудьги, або від глибинної незадоволеності й бажання кращого. Крім того, для чоловіка жіноча зрада означає, що вона проміняла його на іншого і це ранить ще і його самолюбство. Тому зазвичай чоловіки не шукають виправдань зрадниці і не хочуть їх слухати — вони просто йдуть і все.

2. Зумисна зрада. Саме через зумисність таку зраду чоловік не пробачить ніколи. Якщо його зрадила жінка, партнер по бізнесу чи ще хтось, він буде відчувати образу, гнів, бажання помститися. В іншому випадку чоловік може просто втратити віру в себе.

3. Дурість. Дурних жінок чоловіки не люблять, вони ними тільки користуються. Безглуздий вчинок розумної жінки він ще може стерпіти, але прощати, терпіти дурні витівки недалекоглядної особи — навряд чи, принаймні, недовго.

4. Зверхність. Пари, в яких жінки заробляють більше за чоловіків, розпадаються нерідко.Розумний чоловік компенсує цей свій "недолік" чимось іншим. Але якщо жінка в такій ситуації починає показувати свою перевагу — це дурість, і, як ми вже сказали, простити її він не зможе.

5. Корисливість. Чоловікам подобаються незалежні, самостійні жінки, які не женуться за грошима і вміють за необхідності подбати про себе самостійно.

6. Негативне порівняння його з іншими чоловіками. Адже вони дуже самолюбні і таке порівняння — величезний удар по цьому самому самолюбству. І він вже точно не терпітиме таке.

7. Нехтування. Особливо — якщо це шлюб, є діти, сім'я, домашнє вогнище, яке в розумінні будь-якого чоловіка повинна зберігати саме жінка. Звідси — наступний пункт.

8. Постійна та безпричинна відмова в близькості. Якщо чоловік запідозрить, що не задовольняє свою кохану, він підсвідомо чи свідомо почне шукати ту, яка дасть йому "доступ до тіла". А в наші дні не так вже це і проблематично.

9. Образа його близьких, особливо — матері. Він відмінно знає про всі її недоліки, але це — мама і ображати її він не дозволить.

10. І останній, але дуже важливий пункт — ніколи не можна жартувати над мріями чоловіка. Це святе. Якщо він довіряє свої бажання, ідеї та фантазії жінці, то дійсно вважає її близькою людиною. І якщо після цього його почнуть висміювати, довіру буде втрачено назавжди.

 

 

 

 

 

 

 

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!