Вхід Реєстрація
Любов і відносини

9 етапів формування ідеальної пари

3 травня 2019, о 16:35

Шлях до гармонії навряд чи можна назвати коротким, але він того вартий. З чим у вас асоціюється закоханість? З палаючими від щастя очима? З «метеликами в животі»? Багато хто впевнений: головне ─ знайти свого принца (принцесу), і тоді-то вони відразу стануть ідеальною парою і будуть жити довго і щасливо, немов герої романтичних казок. В реальному житті не все так просто і швидко.

Коли двоє стають парою? Коли обидва цього хочуть і визнають. Кожна пара проходить цілий ряд етапів у розвитку відносин. Чи зможете ви створити ідеальний союз або віддасте перевагу розлучитися на одній стадій підвищеного ризику? Зрозуміло, багато що залежить від вас і вашого партнера. Кожен наступний етап можна порівняти з тестом на сумісність або навіть з іспитом, і допустивши серйозної помилки на одному з них, ви ризикуєте не перейти на наступний.

Етап 1. Захоплення

Перший етап ─ сильне взаємне притягування і неконтрольоване бажання якомога більше часу проводити один з одним. Це може бути як сильна сексуальна привабливість, так і бажання просто побути в обіймах коханого. Зазвичай на цьому етапі ми часом навіть не помічаємо недоліків один одного, фокусуючись лише на перевагах.

Етап 2. Розуміння

Ви намагаєтеся краще пізнати один одного. Ви ведете довгі бесіди, і все в партнері цікаво і захоплююче. Ви говорите про сім'ї один одного, можливо, про своїх колишніх, про свої уподобання і антипатії, ділитеся маленькими секретами. Життя в цей час повне романтики і здається прекрасним.

Етап 3. Перша сварка

Цей етап зазвичай настає через кілька місяців після залицянь. Раптово ви сваритеся і цілком можливо через дрібницю. Ви вперше стикаєтеся один з одним в конфлікті, і це неприємно, але зазвичай конфліктна ситуація швидко вирішується.

Етап 4. Думка

Поступово ви складаєте власну думку один про одного. Ви обидва знаєте, що очікувати один від одного, і розумієте готовність партнера до відносин. Якщо ваші думки і очікування щодо партнера відрізняються від реалій життя, це може привести в захват або ж засмутити. Коханий підносить розкішний букет, якого ви ніяк не очікували ─ хіба це не приємно? Але через тиждень він приїжджає за вами в аеропорт із запізненням на годину з банальної причини ─ «забув». В результаті ви починаєте підсумувати плюси і мінуси.

Етап 5. Моделювання

У кожного є власне уявлення про ідеального партнера. На цьому етапі ви обидва прагнете змоделювати один одного саме відповідно до особистих уявлень. І тут важливі поняття про вкладення в стосунки і прийняття один одного: зазвичай партнери намагаються м'яко і ненав'язливо переконати другу половинку змінити поведінку в стосунках. Фактично, це боротьба за владу, яка нерідко не обходиться без маніпуляцій. Якщо обидва партнери досить владолюбиві і намагаються домінувати, відносинам може прийти кінець.

Етап 6. Щасливі разом

Пару яка пережила етап моделювання без особливих втрат, можна привітати: обидва партнери розумно змінилися відповідно до взаємних очікувань і прийняли один одного. На цій стадії відносини складаються чудово, і ви дійсно щасливі разом. Ви відчуваєте себе ідеальною парою і можете задуматися про заручини або весілля. На цій стадії особливо відчувається прихильність і міцний зв'язок.

Етап 7. Сумніви

Ви в стосунках кілька років, і на якомусь відрізку цього шляху виникають сумніви. Сила цих сумнівів переважно пропорційна тому, наскільки щасливими ви обидва почуваєтеся. Можливо, ви почнете думати про минулі відносини, ваших колишніх і навіть потенційних партнерах. Ви можете порівнювати свої відносини з відносинами інших пар. Чи зможете ви благополучно пережити цей етап? Цілком, якщо вас не пригнічує рутина і монотонність у відносинах. На цій стадії ви пов'язуєте своє щастя в житті з задоволеністю в стосунках. Якщо ви незадоволені, то швидше за все назвете однією з головних причин цього існуючу романтичний зв'язок.

Етап 8. Експерименти

Тепер ваше сексуальне життя грає одну з ключових ролей. У відносинах з цієї причини може з'явитися особливий драйв, або ж один з партнерів, навпаки, може майже повністю втратити інтерес до занять любов'ю. На даній стадії ви можете відмовитися від пристрасного сексу, або постійно намагаєтися внести різноманітність в статеве життя. Якщо в сексуальних інтересах партнерів проявляється серйозна відмінність, у одного з партнерів може трапитися інтрижка на стороні. З іншого боку, якщо ви обоє проявите креативність і постараєтеся зробити заняття любов'ю більш захоплюючими, відносини зміцняться, а ви станете ще ближчими.

Це те саме відчуття абсолютного комфорту поруч один з одним. Ви любите і люблять вас. Ви повністю довіряєте один одному. На цій стадії ви приймаєте один одного як належне, а не намагаєтеся змінити партнера. Ви обоє розумієте напрямок своїх відносин і цілком задоволені один одним, можете легко передбачити поведінку партнера і його рішення в більшості ситуацій. Але фахівці попереджають: на цьому приємному етапі не слід легковажно ставитися до партнера чи переставати його цінувати. Любов ─ сильна емоція, яка може згаснути, якщо забувати говорити про свої почуття.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!