Вхід Реєстрація
Любов і відносини

8 ознак того, що ваш чоловік вам зраджує, навіть якщо стверджує зворотне

16 вересня 2019, о 11:24

Як же можна зрозуміти, що ваш чоловік вам зраджує?

Зрада — це жахливо, але від цього ніхто не застрахований, передає Ukr.Media. На жаль, у нашому світі дуже багато людей просто не можуть залишатися вірними своїм партнерам, вони заводять нові романи при цьому залишаючись у відносинах. У такій ситуації ніхто не залишається у виграші і всім у підсумку роблять боляче. Якщо ваш партнер вам зраджував, ви б точно не хотіли залишатися в невіданні.

Більшість людей, які зраджують, припускають, що ніхто про це ніколи не дізнається. Вони ніколи відкрито не визнаються вам у своїх зрадах і тому вкрай важливо не втрачати пильність. Нікому не хочеться, щоб його використовували і робили з нього дурня. Ви повинні захищати себе і завжди бути у виграші.

Так як же можна зрозуміти, що ваш чоловік вам зраджує? Все просто – вам потрібно шукати ознаки. Сам чоловік буде приховувати свою зраду, але він безумовно буде залишати сліди і ваше завдання – їх знайти. Ось 8 ознак того, що ваш чоловік вам зраджує, навіть якщо стверджує зворотне.

1. Ваші чуття вам підказують, що щось не так

Навчіться по-справжньому довіряти своїй інтуїції, адже вона дає вам підказки не просто так. Вона захищає вас, застерігає вас від зрад, розчарувань і розбитого серця. Якщо ваша інтуїція підказує вам, що щось не чисто, скоріше всього це дійсно так.

2. Ви помітили різкі зміни в його поведінці

Якщо він різко починає поводитися по-іншому, особливо щодо вас – щось не так. Якщо ваш чоловік раптом став дуже милим з вами, можливо він відчуває себе винуватим і намагається таким чином загладити свою провину. Якщо ж навпаки, він став дуже грубим, то скоріше всього він втрачає зв'язок з вами і намагається встановити її з кимось іншим.

3. Він не робить нічого для того, щоб завоювати вашу довіру

Довіра – щось більше, ніж просто почуття. Довіра – це зв'язок між двома людьми. Якщо ви відчуваєте, що втрачаєте цей зв'язок, на це повинна бути причина.

4. Він не випускає з рук телефон і не підпускає вас до свого комп'ютера

У його телефоні і комп'ютері купа повідомлень від його коханки і тому цілком природно, що він буде обмежувати доступ до своїх гаджетів, таким чином приховуючи сліди своєї зради. Він чудово усвідомлює, що всі докази можна знайти в його телефоні та він ні за що не дозволить їм потрапити вам в руки.

5. Ви помітили нестиковки в його оповіданнях

Ви можете спіймати його на зраду якщо будете уважно стежити за тим, що він говорить. Приміром, ви зможете помітити певні нестиковки в його оповіданнях. Постійно придумуючи собі алібі, він сам заплутається в павутині власній брехні і видасть себе.

6. У нього раптово з'явилася купа справ

Якщо у нього залишається все менше і менше часу на вас і ви впевнені в тому, що він не завантажений роботою – означає скоріше всього він вам зраджує. Він всього лише придумує виправдання для того, щоб проводити менше часу з вами і більше зі своєю коханкою.

7. Він навмисно намагається зробити вас винуватою

Він відчуває провину за те, що змінює, і тому хоче зрівняти рахунок. Для цього, він буде вказувати вам на кожну вашу помилку і робити з мухи слона щоб виставити вас найгіршою дівчиною на землі.

8. Він виставляє вас божевільною

Кожен раз, як ви намагаєтеся вивести його на чисту воду, він буде робити з вас божевільну. Він змусить вас повірити в те, що ви не праві і все це самі собі придумали. Він виставить все в такому світлі, як ніби це ви ставите під загрозу ваші стосунки своїми звинуваченнями.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!