Вхід Реєстрація
Любов і відносини

5 перевірених способів, як зупинити проблеми у шлюбі

30 вересня 2019, о 10:29

 

Якщо у вас виникли проблеми у подружжі, це ознака того, що настав час посилити ослаблений зв’язок, який все ще вас єднає. Як? Цих 5 ефективних методів допомагають ліквідувати навіть найбільші сімейні пожежі.

У день нашого весілля ми прийняли присягу, щоб вірно йти нога в ногу, разом зустрічаючись з усім, що принесе життя. Ідеально. З часом конфлікти та непорозуміння відображаються на кожному шлюбі. І коли це трапляється, важко будувати подружжя із таким ентузіазмом, як у день весілля.

Водночас не існує більш ефективного способу наповнитись подружньою любов’ю знову, як “повернення до джерела”. Я добре пам’ятаю сповідь, коли я вже був чоловіком. З уст священика-ченця я почув слова, які дуже сильно вплинули на мене і постійно впливали на мої старання зробити дружину щасливою. Він сказав мені: “Пам’ятай свою першу подружню молитву”.

Зараз, якщо щось не працює – його не ремонтують, а обмінюють на нове, бо ремонтувати – невигідно. Ґрунтуючись на такій економії любові, багато людей скептично ставляться до ідеї нерозривності подружжя, побоюючись інвестицій, які не виправдають себе.

Пригадую наші перші сварки, до речі несподівано швидко: “Як?”, “Вже?”. Хоч вони технічно не відрізнялись від суперечок під час зустрічання, однак завдяки взаємним обіцянкам та перстеням на пальцях ми були впевнені, що обоє вистоїмо.

Тому що, попри те, що говорить світ, наші обітниці – наш поплічник, а не ворог. Це не палиця у колесах, але якір, який забезпечить стабільність наших відносин.

Якщо у вас виникли проблеми у подружжі, це ознака того, що настав час посилити ослаблений зв’язок, який все ще вас єднає. Як? Цих 5 ефективних методів допомагають ліквідувати навіть найбільші сімейні пожежі.
1. Зміни спосіб мислення
“Шлюб – це раз і на все життя”.
Ці слова звучать для тебе як вирок, чи вони дають почуття безпеки? Разом із труднощами у твоїй голові з’являється думка про розлучення? Щоб зрозуміти суть шлюбу краще, слід трактувати його як нерозривну єдність.
2.Глянь із любов’ю на своє минуле
Може коріння твоєї думки про довговічність шлюбу у тій моделі стосунків, яку ти бачив у своїй сім’ї? Але пам’ятай, що ти можеш організувати своє життя за іншим сценарієм. Ти не приречений ставати на ті ж граблі й повторювати чиїсь помилки.
3. Думай, що говориш
У розпалі сварки, утримуйся від використання слів, за які потім пожалієш. Взаємні звинувачення не приносять нічого доброго, навпаки приводять до все більш різкого обміну думками та … поділом.
4. Говори про те, що цінуєш стосунки
Нехай на твоєму робочому столі буде фото чоловіка. Щодня пиши/телефонуй своїй дружині, якщо їдеш кудись без неї. Частіше говори у формі “ми”: ми з дружиною, ми з чоловіком. І тут не йдеться про те, щоб робити це “на силу”. Варто пригадати час вашої закоханості, щоб зрозуміти, про що йдеться.
5. Шукай здорових взірців
Бери приклад із тих подружніх пар, які добре справляються з усіма негараздами. Іноді варто просто запитати: “Як ви це робите”? І не варто відкидати порад від тих пар, яким вдалось побудувати щасливий шлюб.
Коли уявляю нас через кілька або ж кількадесят років, то бачу нас разом. Таки-так. І це не пиха, це прагматизм. Краще замість того, щоб турбуватись про розвал шлюбу, думати над тим, як його зберегти й вилікувати в цьому конкретному моменті випробувань.
Бог завжди має план і нашим завдання в стосунках є довіряти Богу і вірити, що рано чи пізно все стане на свої місця, якими серйозними не видавались би труднощі.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!