Вхід Реєстрація
Любов і відносини

4 способи миттєво змінити якість свого життя

26 лютого 2018, о 13:42

У будь-якій життєвій ситуації є як позитивні, так і негативні сторони. Вся біда в тому, що ми схильні зосереджуватися лише на одній з них, і найчастіше це не про позитив. Набагато легше сконцентруватися на поганому і забути, що в ситуації крім мінусів, можна відшукати і плюси. Але найчастіше трапляється так, що погане просто перекреслює все хороше і заважає нам побачити вигоду, яка може лежати на самій поверхні.

Але ось гарна новина: ви можете вибрати, на якій із сторін ви хочете зосередитися! Це просто питання перемикання вашої точки зору, або, іншими словами, зміна ваших думок. Застосовуючи ці 4 способи, ви не тільки зможете адекватно оцінювати ситуацію, а й повністю зміните якість свого життя.

Зосередьтеся на уроці, а не на результаті

Легше сказати, ніж зробити, чи не так? Хоча, якщо ви читаєте цю статтю, значить ви готові до змін. У кожного з нас трапляються погані і хороші ситуації. Ми або контролюємо їх, чи ні.

Але необхідно пам'ятати, що кожен досвід - це хороший досвід. Головне - побачити проблиск надії. Я не кажу про те, що в кожній ситуації обов'язково є щось хороше. Але для вас набагато важливіше те, як ви до неї ставитеся.

Завжди є можливість розвиватися. Якщо ви спробуєте, то зможете знайти принаймні один момент за знаком «плюс».

Хороші, ефективні і довгострокові зміни вимагають часу. Приймайте кожну проблему як позитивну можливість до змін і розвитку. Зрештою, все відбувається з якоїсь причини - вам або потрібно самостійно знайти причину, або через деякий час вона стане очевидною.

Нагадайте собі, що позитив притягує позитив

Ви безумовно знаєте цитату: «Посміхнись світові, і світ посміхнеться у відповідь» .Ви повинні розуміти, наскільки важливо бути вдячним. Висловлюючи подяку кожен день, ви підвищуєте своє позитивне ставлення до багатьох речей.

Ось приклад дуже легкого вправи, яке ви можете почати практикувати в самий найближчий час: прокидаючись вранці, задайте собі питання: «За що я можу бути вдячний?» Або перед сном запитайте себе: «Які 3 речі зробили мене сьогодні щасливим?»

Це допоможе вашому внутрішньому комп'ютера навчитися обходити стороною негативні мислевірусом. Але це не єдина вигода!

Це допоможе налаштувати вашу енергетику на позитивний лад, а позитив, як відомо, притягує позитив. Чим більше ви будете думати про те, що день у вас пройде добре, тим більше позитивних моментів протягом дня ви помітите.

Ви почнете помічати дрібні деталі, на які раніше просто не звертали уваги:  шикарні троянди в саду у вашого сусіда або те, як красиво сонце відбивається на вашій шкірі. Це теж важлива частина життя. Запитайте у йогів, вони вам підтвердять.

Негативні думки змушують все навколо здаватися ще більш похмурим, а потім просто затягують вас в цей порочний цикл. Важливо пам'ятати, що ваші емоції визначають вашу перспективу.

Іншими словами, коли ви контролюєте свої емоції, ви починаєте бачити навколишній світ у кращому світлі. У вас є можливість змінитися - ваша внутрішня сила допоможе вам в зміні фокусу.

Намагайтеся віддалитися від джерел негативу

Це необхідна частина вашої роботи над собою. Уникаючи негативу, ви залишаєте простір для позитиву, тим самим привертаючи до себе більш позитивні ситуації і людей.

Вас оточують токсичні люди? Припиніть або зменшіть спілкування в ними. Ненависна робота з 9-ти до 5-ти? Звільніть.

Коли ви вирішите змінити свої емоції і свою перспективу, у вас більше немає місця для негативу. Простіше кажучи, не чекайте позитивних змін, коли вас оточують негативні обставини.

Винагородіть себе самоаналізом в позитивному ключі

Ви вже зробили позитивні дії, щоб прочитати цю статтю і стати кращою версією себе. Поплескайте себе по плечу. Ви молодець!

Важливо навчитися перемикати свої думки, але чому так важливо, щоб ви змогли себе за це похвалити. Зрозумійте, що те, що ви робите, є ознакою того, що ви приймаєте хорошу ініціативу, щоб стати кращою людиною.

Але це не так легко, як здається. Не всі це роблять! Просте зміна в тому, як ви дивитеся на речі і події, може повністю змінити ваше життя.

Перспектива - це все, на що ми зазвичай сосредотачіваемся.Еслі ви вирішите зосередитися на негативі, швидше за все, ваше життя буде негативною. Але якщо ви знайдете в собі сили розгледіти світлі сторони ситуації, якість вашого життя обов'язково покращиться.

Справа не в тому, що відбувається, а в тому, як ви на це реагуєте. Пам'ятайте, що це не відбудеться відразу.

Це займе достатньо часу і зусиль. І тоді ви просто не зможете приймати речі такими, як раніше. Кожен день - це новий шанс почати знову. Прийміть це!

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!