Вхід Реєстрація
Для жінок

Знайомство з його батьками: правила поведінки

7 липня 2017, о 12:42

У кожних відносинах настає дуже відповідальний для обох партнерів момент – знайомство із батьками. Для кожної дівчини, як і для її коханого важливо справити хороше, а головне – правильне враження на батьків. Ми виділили кілька основних порад від психологів при знайомстві із батьками.

Довідайся, чи батьки повідомлені про знайомство

Якщо у твого хлопця серйозні наміри, навряд чи він стане влаштовувати сюрпризи тобі або батькам та спеціально робити несподівані зустрічі. Але буває всяке, тому краще перепитати, аби наперед бути готовою до можливої несподіваної реакції батьків.

Будь природною

Не перебільшуй своїх достоїнств, не намагайся здаватися краще, ніж насправді. Твій коханий любить тебе і приймає такою, яка ти є. А для батьків найважливіше щастя їхньої дитини. Так що напруженість і награність тобі не на руку. Твої союзники - спокій і доброзичливість. І не забувай, що його мама і тато хвилюються не менше, аніж ти.

Слідкуй за ситуацією

Не упускай можливості зрозуміти, які відносини склалися в цій родині, як батько ставиться до матері - швидше за все, саме так бойфренд буде вести себе з тобою. Постарайся розібратися, хто тут головний, які обов'язки у мами. Ця зустріч багато про що тобі розкаже і допоможе зрозуміти коханого.

Обирай одяг з розумом

Головне, аби тобі було в ньому зручно. Нехай він навіть буде трохи офіційним. Подумай, а що б сподобалося твоїм батькам, і зроби поправку на статус сім'ї бойфренда. Пам'ятай, що це не той момент, коли можна експериментувати зі стилем.

Будь готова до запитань

Напевно тебе будуть розпитувати про твоїх рідних, роботу, захоплення. Це нормально і говорить перш за все про те, що у тебе хочуть дізнатися - вже непогано!

Прояви зацікавленість

З'ясуй, чим живуть батьки хлопця - чи люблять вони відпочинок, подорожі, спілкування з друзями або вони люди, які все життя присвятили кар'єрі. Залежно від цього вибирай теми для розмови. Можна прийти з «домашніми заготовками»: розкажи, де ти була останнім часом, що бачила. Кіно, виставки, прем'єри вистав - будь-які абстрактні речі допоможуть вступити в діалог. А ось про політику краще не піднімати теми. І пам'ятай, що ти не зобов'язана грати роль лідера. Будь скромнішою і стриманішою. Якщо мама побачить, що ти сильна і енергійна дівчина, може подумати, що її сина візьмуть в оборот і швидко відірвуть від рідного гнізда.

Принеси мамі квіти

Краще не приходити із порожніми руками. Буде чим заповнити незручну паузу на самому початку зустрічі, поки мама знайде вазу, поставить їх. А батькові хлопця купи хороше вино або коньяк. Якщо, звичайно, він не затятий прихильник тверезого способу життя, який не сприймає алкоголю (це питання краще заздалегідь з'ясувати у коханого).

Не засиджуйтеся довго

Зараз всі напружені і схвильовані. А родичам чоловіки ще потрібен час для того, щоб обговорити тебе після закінчення вечора. Залиш їм можливість зробити це, поки вони бадьорі. Якщо втомляться, перенесуть неприємні відчуття на тебе. Тобі це ні до чого.

Хвали їхнього сина

Подумай, за що ти йому вдячна, що тебе в ньому захоплює. Головне - щоб це були ті ж самі риси, які здатні захопити і порадувати його батьків. Не роби компліментів його вмінню цілуватися або іншим талантам, які можуть не сподобатись його батькам.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!